e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepo sam ti rakao , naj bolja boja za felne .

A ti si ta tica, brate boja je do jaja, kakav crni aparat kad se vidi uzivo mnogo je lepsa :) HVALA OD SRCA ZA PREPORUKU PREZADOVOLJAN SAM!!!

Link to post
Share on other sites

Znaci sluzi te pamcenje , to je bitno .

Na skupove ne dolazim ali ako me LE vidi u skorije vreme cu te potrazim ;)

Ako dolazis svrati ujedno auto da vidis uzivo nadam se da ce do tad biti sklopljeno :)

Link to post
Share on other sites

O brate moj, koliko vidim idemo ti i ja na more ove godine.. BMW kolona :e30: kao sto smo uvek hteli ;)

Samo ako ne srenem od ovu zupcastu letvu :prankster2: ne mogu 100 majstora a ni ceo forum da mi pomogne :D

inace boja za felne je ubica mozda odradim i ja moje u istu boju.

Brate deki je uboo boju velemajstorski svaka mu cast, a za more uvek ;) Sad cu da postavim jos neku slicicu :)

Link to post
Share on other sites

Imam mali spojler za gepek original za e30 ali mu ke lim na donjoj strani istrulio pa je sad malo glindzav ali kad bi se dobro zalepio za haubu stajao bi sigurno dobro , ako te zanima.

Pusti mi sliku neku sa neta na pp da vidim kako to izgleda :)

Link to post
Share on other sites

Al si ti lenj covek , nemam reci .

Na forumu svaki treci ima taj mali fabricki spojler , necu da ti saljem sliku ako te zanima potrudi se :thumbsup:

01092012146.jpg

Nisam lenj ima raznih, jel ovaj?

Link to post
Share on other sites

sve je super,al ova crna sugava po sajtnama i pozadi,moglo je i to da se ofarba u crveno,bas bas sugavo izgleda sa ovim kobitom ili sta je vec po sajtnama,no dobro ukusi su razliciti... :pleasantry:

Link to post
Share on other sites