e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

Ne znam kako bi reagovalo na nadjem foliju za taj deo? Mada sumnjam i ona da ce da drzi...... Jbg tu je vec tako bilo mnogo je trebalo to da se skine. Ne znam zasad ga neka ovako pa za neki mesec cad udari jako sunce probacu neku kombinaciju sa crvenom :) Zasad necu da diram imam vaznija posla od toga ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ruzno izgleda bogte jebo odakle ti ta ideja da to opicis u crno

To je bilo vec uradjeno zastitom nisam mogo nista drugo nego opet da zastitim zato sto nisam menjao pragove pa da prefarbam :(

Obavezno ga ispoliraj pre leto inače ćao sjaju.I mani se ovih felni što se mučiš kad imaš bmw-ove alu za sitne pare.

Ne spominji mi rec pare. Ostaju felne zasad kasnije mozda promenim, ako cela kola ne promenim :)

Link to post
Share on other sites

Kako si poceo na pocetku da radis mislio sam da se zezas...sad je ispao poprilicno dobro,mada si dao dosta evrica izaso te i previse ali sa srecom da ga sredis i vozis ;)

Hvala :)

Dejane povezao sam radio ali po mom nekom vidjenju njemu je neko kucao pogresan onaj cod, na njemu ne registruje nikakve funkcije sada "zamrznuta" je slika, povezao sam ga na akumulator da radi malo tako upaljen moguce da je nesto zajebalo zato sto nije dugo bio vezan za automobil ko zna. Javicu veceras ako bude neke promene ako ne bude sutra ide kom majstora na pregled :)

Link to post
Share on other sites

imas na sajtu negde na netu za bmw kasetofone dekoder. ja sam pre jedno 2,3 godine poslao liku mejl. neki amer... znaci bar kod mu izdiktiras i on ti kaze koji ti je kod. i nista ne kosta ;) proguglaj to malo da ti bezveze neko ne uzima 20e

Link to post
Share on other sites

Zemljak,ja imam kasetofon koji radi,skinuo ga sa moje kocke kad sam ubacio cd player... Samo je problem sto sam ga ubacio u dedin pick-up,i deda ima kasetu Tozovca koju ne vadi... Kad god udje u dzipce,opici Tozovca.. Ako uspem da ga ubedim da ga izvadim,mogu da ti posaljem... :lol2: U pitanju je ovakav fabricki Blaukpunkt... $(KGrHqNHJ!8E+PM0l7gMBQ,ebWm0Lw~~60_35.JPG

Link to post
Share on other sites

Zemljak,ja imam kasetofon koji radi,skinuo ga sa moje kocke kad sam ubacio cd player... Samo je problem sto sam ga ubacio u dedin pick-up,i deda ima kasetu Tozovca koju ne vadi... Kad god udje u dzipce,opici Tozovca.. Ako uspem da ga ubedim da ga izvadim,mogu da ti posaljem... :lol2: U pitanju je ovakav fabricki Blaukpunkt... $(KGrHqNHJ!8E+PM0l7gMBQ,ebWm0Lw~~60_35.JPG

Ako u medjuvremenu ne popravimo ovaj sto sam dobio moze :) Da ne trpam bezveze ;) U svakom slucaju ubedi ga hehe

Link to post
Share on other sites

Lošmi,tebra,jedan mali savet,slikaj malo udaljeno,da aparat lepo fokusira,verujem da je to puno lepše uživo no na slikama,jako ti je krupan kadar,smanji sliku ako treba u nekom programu ili iseci.

Šta bi sa motorom?

Miki_BMW

Zemljak,ja imam kasetofon koji radi,skinuo ga sa moje kocke kad sam ubacio cd player... Samo je problem sto sam ga ubacio u dedin pick-up,i deda ima kasetu Tozovca koju ne vadi... Kad god udje u dzipce,opici Tozovca.. Ako uspem da ga ubedim da ga izvadim,mogu da ti posaljem... U pitanju je ovakav fabricki Blaukpunkt..

Jel ovo pegla

Moj deda Radojica-Tozovac

Link to post
Share on other sites

Lošmi,tebra,jedan mali savet,slikaj malo udaljeno,da aparat lepo fokusira,verujem da je to puno lepše uživo no na slikama,jako ti je krupan kadar,smanji sliku ako treba u nekom programu ili iseci.

Šta bi sa motorom?

Jel ovo pegla

Moj deda Radojica-Tozovac

Brate kako da slikam kad su kola pola metra od zida u garazi :( Jedino da mu srusim garazu :diablo:

Link to post
Share on other sites

Lošmi,tebra,jedan mali savet,slikaj malo udaljeno,da aparat lepo fokusira,verujem da je to puno lepše uživo no na slikama,jako ti je krupan kadar,smanji sliku ako treba u nekom programu ili iseci.

Šta bi sa motorom?

Jel ovo pegla

Moj deda Radojica-Tozovac

hahahahahahahahahahahahahahhahahaha deda Radojica hahahahahahahahahahahaha jes da ne slusam narodnjake al text ubija hahahahahahahah de bre ovo nalazite ljudi :lol:

Link to post
Share on other sites

@ losMi Pokusavam,nego ne daje... Deda hoce da bude moderan... Kaze : "Ja cu da ti dam kasetofon ako ti meni das tvoj mobilni i slusalice,i da me naucis kako se slusa muzika na njemu"... :lol:

@Sutlandjanin Sljaka dobro,rade i kasete... :D Doduse,jednom se bila zaglavila kaseta,nije mogla da se izvadi... Ali samo jednom... :) Nemacka tehnologija... :DDD

@sale.n Ma verovatno i to sljaka,ne znam,organski ne podnosim nasu muziku,pogotovo Grandizme,i taj TDI Folk... :D

@Formulica Verovatno ima i gorih "pesama" :D

P.S. Glup sam,ne umem da koristim Multiquote... :crazy:

Link to post
Share on other sites