e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kad bi ga prodao sigurno nebi mogao da kupis s tim parama auto u boljem stanju,ovo znas sta si i kako radio i da ti je siguran...tako da kad si vec blizu kraja zavrsavaj to i vozi... :)

Link to post
Share on other sites

Šta bih ja trebao da kažem, dogovor da moj auto bude lakiran je bio 31.12.2012.!!! Ja sam majstoru rekao da ima još plus mjesec dana od mene kad smo dogovorali ali da se ispoštuje dogovor ali naravno ništa od tog! Sad će prvi maj a moj auto je još u tečnom kitu, zaštita nije stavljena, koševi nisu oširglani..... i tako, što bi rekao Radšin!!!

Po meni tvoj auto sada svakako izgleda bolje nego kad si ga kupio i to je najbitnije, provozaj ga, utegini što se može a ako ti je stvarno stalo do njega naletiće opet neke pare pa ga lakiraj ponovo ako ti legne auto kao auto!

Znači, samo :music: !

Link to post
Share on other sites

Potrebni su mi (da kupim naravno):

Kocioni cilindar

Sva creva koja idu uz njega za kocnice (i one cucle dole) kompletno

cilindar za kvacio i sta vec ide uz njega

I AKO NEKO IMA NEKE SRAFOVE VISAK OD BMW :D Ja sam moje pogubio a imam da stegnem oko volana one plastike, rakete, menjac za motor da zakacim i napred za one maske plasticne sto ide.

Prednja 2 migavca sa ispravnim sijalicama.

Ponude na pp.

Kad ga sredjujem da ga sredjujem do kraja :D

Link to post
Share on other sites

I ispoliraj ga lepo kad završiš mehaniku,i teraj!!!

Molim te ne spominji mi poliranje :( ne moze da se ispolira j***m ga usta, ofarbano ko da je pisao po njemu -_-

Link to post
Share on other sites

Nemoj sad da odustajes, ofarbaces ga ponovo kad budes mogao, sad sastavi vozi... ;)

Ide sutra kod mehanicara da sve to skarabudzi sto je ostalo i nasteluje za 2 dana bi trebalo da funkcionise :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

crni humor ?

ne, zao mi coveka kako god da je farbao jer smo se zezali da ce umreti pre nego sto ofarba loshmiju kola. A ovo za grcku... loshmi sam rece da pravi kola da kad krene za grcku zna sta vozi, par puta sam procitao "Grocku" dok nisam video da stvarno pise Grcka :D

Link to post
Share on other sites

ja se trudim maximalno oko njega oticice dosta vremena a bogami i novca ali imam da od njega napravim auto za primer.

jos nije ni gotov a vec je za primer.

Link to post
Share on other sites

e moje luche... Loshmi daj adresu da ti saljem sutra glavni kocioni od moje kocke ako se nisi snasao vec. Sta ti treba jos napravi listu, mozda se nadje neko da ima viska.

Link to post
Share on other sites

matori svaka cast.. ljudi nemojte ga tako prozivati i zezati... svako ima ono sto moze i sto voli... kolko je imao tolko se i isprsio...

al dobro ja imam male zamerke kao napred vezni lim odma ga zameni i plastiku veznog lima ofarbaj lepo sprejom i neka maska napred i to je to... sto se spolja tice a unutra ako budes imao nadji sa stranca enterijer ili idi u zuce kod igora ima on jos po nesto od enterijera i nateraces ga da bude jos sjajniji.. sve u svemu tad ce biti nesto licice na lepuskast bmw.. poz druze

Link to post
Share on other sites

Mehanicki mnogo los odozdo ima ulaganja dosta -.- Zupcasta letva losa, spone lose jabucice lose pumpa za gorivo ne radi zbog sipke atest registracija i ko zna sta ce jos da naidje usput , jednostavno se ne isplati a i sve sam volju izzgubio za auto :/

Link to post
Share on other sites