e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

covek je prodao auto zbog toga, nemoj se saliti :D

Ma ko se sali,stvarno ne znam... :) A voleo bih da cujem pricu o tome... :D

Jel to stvarno bilo tako lose ili je 90 konja malo za spaljivanje guma :D Ja sam zastavi palio gume samo kod nje je lakse dignes rucnu i cepas a kod bmw-a mora da se odkace zadnje kocnice :/

Moze jedino da se spale gume ako ih namazes uljem... :lol2:

Link to post
Share on other sites

^^ mogao si vecu sliku da stavis u potpis...

Pokledaj sliku kod Sutlandjanin-a pa mi onda komentarisi moja slika nije velika kolko ja znam samo je dugacka, a i nisam mogo da nadjem pravilnik za subscribe.

da, prejak je pa su mu stavili blokadu da se ne otima previse.

Molim bez ironije u ovom topiku!

Link to post
Share on other sites

Pokledaj sliku kod Sutlandjanin-a pa mi onda komentarisi moja slika nije velika kolko ja znam samo je dugacka, a i nisam mogo da nadjem pravilnik za subscribe.

da, prejak je pa su mu stavili blokadu da se ne otima previse.

Molim bez ironije u ovom topiku!

Hahaha nisam rekao tebi :) 325xA je imao ogromlnu sliku u potpisu ;)

Link to post
Share on other sites

Hahaha nisam rekao tebi :) 325xA je imao ogromlnu sliku u potpisu ;)

Ja gledam jedino ja imam sliku a on je u medjuvremenu obrisao zato je ovako ispalo. Izvinjavam se!

Link to post
Share on other sites

Sa kolima opet nista posto je i dalje garaza zauzeta, sutra krece da ih ispolira sve pa cu staviti slike a sto se tice montaze menjaca i lamele ko zna tokom nedelje ce valjda biti sve nemam vise zivaca da se nerviram oko automobila. Najverovatnije ce mi trebati letva ali da bude bas dobra i to je to za sada za ostale sitnice cu morati da sacekam posto moram na remont plina za nove uslove i atest to ce sig preko 100e da izadje :/ To je to drugari cisto da vas obavestim dokle se stiglo :)

Link to post
Share on other sites

eeee bre druze ti najeba totalno s tim tvojim majstorima :blink:

Ma uzas od budala nego sta da se radi vec sam navikao na neradnike :(

Link to post
Share on other sites

Nista evo spremam se za poso svi su dobro kako kod tebe hahaha salim se :D Pa polira ih sad, pola su osmirglana ima jos da dosmirgla pa da radi sa pastom danas ili sutra slike posle poliranja :) A menjac u subotu posto je megan sastavljen :)

Link to post
Share on other sites

Namontirano sve sto se tice menjaca jos diferencijal da zamenim i moze da se vozi :) Ima oko sitnica da se dosta radi ali to cu u hodu da prvo sredim najosnovnije pa posle sve ostalo. Poliranje ipak nije moguce ofarban je auto sa premalo farbe tako da cu morati da prefarbavam ali to kasnije sta da se radi. Sad ide mehanicaru na sredjivanje za tehnicki pregled i reg pa malo na drum da ga isprobam :) Slike ili video uskoro nemam sad vremena za to!

Link to post
Share on other sites

Pa stace ti slike kad je isti ko i na ovim poslednjim nisam nista radio na izgledu. DANAS PALA PRVA VOZNJA!!!!!!!!! Ide ko zmaj :) Samo imam problem sa karburatorom izgleda ne znam koji mu je djavo ali kad je na ler i kad dam gas gusi se i hoce da se ugasi ali ja ga prevarim do 2000 obrtaja i posle cepa normalno, da li je neko imao slican problem? Inace auto ide na benzin.

Link to post
Share on other sites

ooooooooooooooooooooo cestitamo , prva voznja ,odma trci u neku kafanu da to zalijes dobro da krene na bolje od sad pa na dalje :D

Link to post
Share on other sites

Hvala hvala ali nema na cemu hehe ima jos dosta da se sredi da radi kao sat sad karburator zeza nesto j***m ga usta moram da ga menjam ionako nije bmw-ov nego od nekog golfa :/

Link to post
Share on other sites