e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

Kompletno restauriran auto je mnogo bolji od nekog polovnog auta,pogotovo od Opela. Ta "bolja stvar za manje pare" jednostavno ne postoji. To je velika teorija zavere...

Olako si upotrebio rec "restauriran" u ovom slucaju.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Polako ljudi videcemo kad stigne cilindar i krenem da ga vozim malo, da vidim kako se ponasa i kako ide pa se onda cujemo na forumu odradicu klip neki sig i postavljam ovde! Ako mi se svidi odradicu atest i reg a za ove ostale delove usput cu da radim :) Ako ga vidite sa novim tablicama znaci da ostaje kod mene minimum 1 godinu, a to znaci da se vidimo na BMW skupu u Leskovcu ;)

Link to post
Share on other sites

E onda moram da ih lepo sredim da mogu do novog sada da dodjem :D

Pa jeste odem kod majstora on mi samo gundja kako se ne isplati kako ima puno jos da se ulaze i da za te pare vec imam auto reg i u voznom stanju i tu me je pokolebao, ali otom potom videcemo kako ce se stvari odvijati ;) Marudza ako nadje poslace mi onu sipku za pumpu za gorivo pa da ga kompletiram da bude u voznom stanju i da ga probam kako ide na benzin, pa se javljam sta i kako je uradjeno i kako ide :)

Link to post
Share on other sites

Moras jedno da znas a to je da svaki auto koji se jeftino prodaje ima neku muku jer da je dobar ne bi bio jeftin, e sad ti isti majstori to skarabudze ekserima i zicom da izdrzi probnu voznju u kojoj ti kao laik ne mozes ni pola da vidis i zaletis se pa kupis. Posle nedelju dana ces shvatiti da si opet na isto. Kako god da se okrenes, dupe ti je pozadi a to sto imas u dvoristu bar poznajes.

Link to post
Share on other sites

Pa jeste odem kod majstora on mi samo gundja kako se ne isplati kako ima puno jos da se ulaze i da za te pare vec imam auto reg i u voznom stanju i tu me je pokolebao, ali otom potom videcemo kako ce se stvari odvijati ;)

Jel majstor daje pare za delove i za sredjivanje ili ti? Da je on neki dobar majstor,lepo bi ti rekao pozitivne i negativne stvari,posavetovao bi te lepo kako i sta sa sredjivanjem,a ne samo da ti puni glavu nekim praznim pricama... Ako si poceo sredjivanje auta,verujem da to sredjivanje radis iz ljubavi prema ovom autu i prema BMW-u,i kad ga sredis kompletno da ce biti bolji od svih "dobrih automobila za manje pare". Verujem da si pukao dobre pare u sredjivanje,a i jos treba da se ulaze. Ali makar sredi auto da bude u voznom stanju,pa ostale sitnice otom-potom.

Link to post
Share on other sites

Jel ima neko iz leskovca ili okoline ALI DA SE RAZUME da dodje da pogleda auto i da neko svoje strucno misljenje da se ja ne jurim sa "majstorima". Ne trazim nikakvu pomoc samo da dodje baci pogled i kaze mi odokativno sta bi trebalo srediti da se vise ne gubim.

Link to post
Share on other sites

Gledao je Alex kockicu i kaze da je ne prodajem da uopste nije losa. Tako da sam odustao od prodaje bmw-a, alex ce mi pomoci da zavrsim kocku da izgleda dobro, a moze i neko sa foruma :D Tako da ne uzimam vectru ostajem veran BMW.

Link to post
Share on other sites

eto vidis,a ti se zaleces za neku vektru.pa de vektra moze da bude auto a da kosta isto ili jeftinije od tvoje kocke???u kakvom li je tek ona stanju?i samo nemoj da kazes da bi bila dizel,samo to ne.vidis da bi se zeznuo,pogledao ti covek rekao sta kako i sad doradjuj polako.

Link to post
Share on other sites

Da, bacio sam pogled i ono sto je bitno da nije trula e sad taj ko je farbao joj jebo kevu, mada loshmi kaze da mu izgled nije presudan tako da ne treba puno da bi se vozio auto i daleko ispod onih 500e koje mu je majstor reko treba da ulozi.

Link to post
Share on other sites

Inace majstor je farbar u pokusaju i najbolji auto koji je ikad imao je zastava 128 comfort :) a vectra mu je neostvaren san ...

Link to post
Share on other sites

Inace majstor je farbar u pokusaju i najbolji auto koji je ikad imao je zastava 128 comfort :) a vectra mu je neostvaren san ...

uh sunce ti kalaisano sto bi reko sekula.ko jos takve dunjere slusa?losmi sredjuj to pod hitno i ne slusaj nikog ko nije bar 2x bio vlasnik bmw-a.

Link to post
Share on other sites

Poslat cilindar jutros, srecan rad ;) Mozda bude i "sipkica" za benz pumpu ako ti jos uvek treba

Ako bude dobrodosla je :D Nisam nasao jos :/ Hvala za cilindar!

eto vidis,a ti se zaleces za neku vektru.pa de vektra moze da bude auto a da kosta isto ili jeftinije od tvoje kocke???u kakvom li je tek ona stanju?i samo nemoj da kazes da bi bila dizel,samo to ne.vidis da bi se zeznuo,pogledao ti covek rekao sta kako i sad doradjuj polako.

1.7 TD Isuzu :D

Da, bacio sam pogled i ono sto je bitno da nije trula e sad taj ko je farbao joj jebo kevu, mada loshmi kaze da mu izgled nije presudan tako da ne treba puno da bi se vozio auto i daleko ispod onih 500e koje mu je majstor reko treba da ulozi.

Brate ala vozis svaka ti cast to pod 1, a za "majstora" necu da komentarisem dosta mi je pomogo i necu da ga kudim ;)

uh sunce ti kalaisano sto bi reko sekula.ko jos takve dunjere slusa?losmi sredjuj to pod hitno i ne slusaj nikog ko nije bar 2x bio vlasnik bmw-a.

Sredjujemo ali sad kod pravog majstora a ne kod dundjera... alex mi preporucio majstora pa idemo za vikend ako bog da ;)

:dance3:

agonija se nastavlja.

Za tebe nemam reci .....

teraju ljudi svasta... skrpi ti to i vozi kolko moze, kad ne moze ti ponovo restuiraj nanovo :D

Vise nikad sam nista ne pipam lepo skupim vise para i kupim provereno ili platim nekome ko se razume pa neka on trlja glavu!

Link to post
Share on other sites