e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posto se sam mucis i pravis ga za sebe mislim da bi bio red da sam i boju izaberes :) I svaka cast na trudu samo napred :)

Ja bi mu boju menjao kao znak za novi početak.

Link to post
Share on other sites

jebali ste mu kevu...

mislim ti i otac za sve ove godine eksploatacije :)

Ma nisam ja ja sam ga retko vozio otac nije izlazio iz njega :D E sad ga dao meni kao u transformersima moj prvi auto KANTA ali markirana hahahah :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Drugar dok ti stignes do boje imas ti jos da se naradis, a posto kazes da radis auto jer je dugo u familiji i od oca je, moj predlog bi bio da ga ofarbas kakav je i bio, moje misljenje...

Evo sta ce biti moj projekat slican tvome, VW 1600 Variant, star je koliko i ja, ostaje sve u originalu nikakve promene boje ili sl.

Bice i kod mene smirglanja he he

img7730o.jpg

cimg5762.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Drugar dok ti stignes do boje imas ti jos da se naradis, a posto kazes da radis auto jer je dugo u familiji i od oca je, moj predlog bi bio da ga ofarbas kakav je i bio, moje misljenje...

Evo sta ce biti moj projekat slican tvome, VW 1600 Variant, star je koliko i ja, ostaje sve u originalu nikakve promene boje ili sl.

Bice i kod mene smirglanja he he

img7730o.jpg

cimg5762.jpg

Samo napred zelim ti srecan rad.

193b30f18d0f41f5803495c.png

Treba mi dimenzija od polovine levog do polovine desnog srafa ko moze nek pomogne :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

sumnjam ja da ces ti od ovoga napraviti auto...

On je skoro gotov :) Sto se tice varenja ostaje zastita dobro pranje, sredjivanje motora i enterier, ali mlad sam imam vremena :D

Link to post
Share on other sites

Sine ti nemas OSNOVU za restauraciju, vec bukvalno SKICU.. Trebao si da je das u staro gvozdje.. Ali svaka ti cast na trudu i sve najbolje! :e30:

Link to post
Share on other sites

Sine ti nemas OSNOVU za restauraciju, vec bukvalno SKICU.. Trebao si da je das u staro gvozdje.. Ali svaka ti cast na trudu i sve najbolje! :e30:

Krenuo sam restauraciju ali se sve svelo na full sredjivanje mnogo bi trebalo da se vrati na fabricko ;)

Link to post
Share on other sites

lepo uzmi nekog stranca pa napakuj ovo... ima da grunes para i para. a opet ce biti dresina

Hteo sam stranca ali tu gde je moj stradao tu stradaju svi tako da samo lim 1.5mm i brusilica, co2 aparad i cekic :D

Link to post
Share on other sites
Guest StefanM50

Ne znam da li ovo zelis da cujes ali kad sve zavrsis i ovarbas, da uradis ne znam kako sledece godine ce se poznati da je ispod vareno a za 2 godine ce poceti da izbija korozija. Vec trece godine ode git.. Potrudi se da izvozas dok izgleda lepo i udomi ga nekom pa za tu kintu bolje uzmi samo skoljku da bude ekstra pa ces motor vec ubaciti. Srecno sa radovima ;)

Link to post
Share on other sites