e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

Promeni naziv teme, restauracija je preozbiljna rec!

Recimo... e30 moje luche ( krpljenje limarije ) nalivanje zastite

Druze, jel se ti sprdas ovde sa nama???

Link to post
Share on other sites
  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gari pusti ti ove sto te zajebavaju. ljubomorni su jer nemaju tako zasticen auto!

sve je do jaja! sad nek ga lepo ofarba. poskidaj sve kedere i sve sto treba da se lepo ofarba i neka lepa crvena boja nek bude.

sta je dalji plan?

ajde neko nek donira auspuh cojeku sta se grbavite. ja da imam ja bi ti dao

Link to post
Share on other sites

Svaka cast ovom liku ja 5000 e nemam za toliki posao.

Promeni naziv teme, restauracija je preozbiljna rec!

Recimo... e30 moje luche ( krpljenje limarije ) nalivanje zastite

Druze, jel se ti sprdas ovde sa nama???

Druze jel se t ovde sprdas samnom vrati se nalo unazad pa procitaj nemoj samo slike da gledas napisao sam sledece "Krenuo sam restauraciju ali se sve svelo na full sredjivanje mnogo bi trebalo da se vrati na fabricko

" Tako da ako vec ne pratis temu nemoj da hejtujes!!

bfa3ac4d8d9d47c98fc69ea.png

Nedaj se pokolebati!

Pusti ti njih sta pricaju,samo cepaj... pravis auto za sebe! :)

Ma zabole me ako me vec neko kudi i omalovazava moj rad neka navede razlog a ne samo 3 reci kako mu se ne svdja i ostalo. Hvala za podrsku!

Ljudi covek je radio kako je znao i umeo, priprema i nije nesto ali si ga posteno nalio na kraju :lol: :lol: :lol:

Posteno da ne moze da korodira za 5 godina a posle livnica radi xD

gari pusti ti ove sto te zajebavaju. ljubomorni su jer nemaju tako zasticen auto!

sve je do jaja! sad nek ga lepo ofarba. poskidaj sve kedere i sve sto treba da se lepo ofarba i neka lepa crvena boja nek bude.

sta je dalji plan?

ajde neko nek donira auspuh cojeku sta se grbavite. ja da imam ja bi ti dao

Imam jos da zastitim danas oko desne strane posto lezi na njoj onda idem da ocistim ovo smirglom gde se prelila zastita, posle punim kos zastitom 999 kad sve to sredim najverovatnije cu unutra da predjem varove sa 999 a onda popunim btumen zastitom. Kad sve spakujem ide kod majstora na kitovanje smirglanje i farbanje. U medjuvremenu radim punu generalnu na motor i sredjivanje proveru nstalacije signalizacije itd i na kraju ako ostane neka para ubacicu neki lepsi cd player. Enterijer ce zasad ostati stari jbg nema se para za novi a od zime bi trebalo zameniti i to :D Hvala za podrsku ;)

Link to post
Share on other sites

Sto bi rekao Zeljko, Gari, kontamo mi da nema para, ali nema razloga ovako da se radi

Poskidaj sve, do lima, pa brusilicu i smirgl papir pa malo to sredi, malo pedantnije, a ne ovako

Evo imas ovde nekih tema pa pogledaj kako treba da se radi

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=19810&st=0

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=14482&st=80

Uzmi i tog lima kojeg ima viska pa napravi neke lonce, evo mozes ovde da vidis kako

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=23741&st=0

Samo bre malo ozbiljniji pristup

Link to post
Share on other sites

Druže auspuh možeš naći i polovan ono đubre će ti se ili rascvetati ili izgoreti ventile.Potrudi se ti samo da to bude malo pedantnije,ne žuri lagano i opušteno.Ako nema para ništa njemu neće biti da sačeka malo.Ajd pa za novu godinu da provozamo malo kocku :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

Ne mislim nista lose ali mi to sve deluje veoma aljkavo....zastitu si premazao kao da su deca od 5 godina uzela nesto da preboje i da se igraju. Ne bih zeleo da te uvredim ali meni to sve deluje tako! :unsure:

Link to post
Share on other sites

Sto bi rekao Zeljko, Gari, kontamo mi da nema para, ali nema razloga ovako da se radi

Poskidaj sve, do lima, pa brusilicu i smirgl papir pa malo to sredi, malo pedantnije, a ne ovako

Evo imas ovde nekih tema pa pogledaj kako treba da se radi

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=19810&st=0

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=14482&st=80

Uzmi i tog lima kojeg ima viska pa napravi neke lonce, evo mozes ovde da vidis kako

http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=23741&st=0

Samo bre malo ozbiljniji pristup

Pod 1 ovo sve ispod je BITUMEN. Ispod njega na svakom varu se nalazi zastita 999 koja kosta oko 800din kg (otisle su mi 2kg) pa 930 zastita preko lima i varova pa na posletku ovo sve isprskano kompresorom da bi se malo duze zastitio pod a ne zbog lepote da mi istrune za 2 god. Za auspuh cu videti novi da nadjem nema govora da ja sam pravim dosta mi je ovog posla jos i auspuh da pravim pa ja bi poludeo.

Druže auspuh možeš naći i polovan ono đubre će ti se ili rascvetati ili izgoreti ventile.Potrudi se ti samo da to bude malo pedantnije,ne žuri lagano i opušteno.Ako nema para ništa njemu neće biti da sačeka malo.Ajd pa za novu godinu da provozamo malo kocku :preved: :preved:

I ja se nadam da ce da krese do nove godine :D Auspuh cu naci neki ili polovan ili nekako prikupiti za nov ;)

Ne mislim nista lose ali mi to sve deluje veoma aljkavo....zastitu si premazao kao da su deca od 5 godina uzela nesto da preboje i da se igraju. Ne bih zeleo da te uvredim ali meni to sve deluje tako! :unsure:

Objasnio sam iznad zasto je ceo pod isprskan i cime i ne radim da to izgleda lepo nego da traje bar 5 god, posle u staro gvozdje ;)

Ne odustaj, samo radi, kakav god da ispadne, tvoj je i ulozio si sebe u njega

da ne pricam o dobrom zezanju..

Pozdrav za sve 'teorija' majstore ;)

Ne ljutim se ja na te majstore svaka sugestija mi dobro dodje. Sav ovaj rad ce dobiti smisao kad se krenu finalni radovi itd ali otom potom :)

Link to post
Share on other sites

auspuh mozes naci od e36 ceo kompletan do grane za manje od 50e fabricki, koji ti nece nikad istruliti. malo nosace odradis i eto resen posao. ne kupuj pravljene i budzeve neke. samo fabrika. sve je to ok. bole te k***c nek je on zasticen dobro. sad sto se tice farbanja i gitovanja. ako treba 2 meseca ga pripremaj, al ga odradi kako treba. znaci lagano i pedantno. poskidaj sve kedere i plastike i lepo ofarbaj sve. nadji neku lepu fabricku boju crvenu i nema brige.

posle gledaj da nadjes original sedista, neke lepe felne fabricke, ne moraju biti velike i eto miran si. imas lep i zdrav auto.

Link to post
Share on other sites

auspuh mozes naci od e36 ceo kompletan do grane za manje od 50e fabricki, koji ti nece nikad istruliti. malo nosace odradis i eto resen posao. ne kupuj pravljene i budzeve neke. samo fabrika. sve je to ok. bole te k***c nek je on zasticen dobro. sad sto se tice farbanja i gitovanja. ako treba 2 meseca ga pripremaj, al ga odradi kako treba. znaci lagano i pedantno. poskidaj sve kedere i plastike i lepo ofarbaj sve. nadji neku lepu fabricku boju crvenu i nema brige.

posle gledaj da nadjes original sedista, neke lepe felne fabricke, ne moraju biti velike i eto miran si. imas lep i zdrav auto.

Ja ga radim za sebe i zato je onoliko natrpan zastitom da je prodaja bilo bi drugacije :D A sto se farbanja tice videcu nesto crveno, sedista i felne otom potom :D

Samo u BMW-ovu crvenu Hell Rot i ne brini ima da izgleda kao da gori .

Daj malo bolje i blize objasnjenje za tu boju :D

Link to post
Share on other sites