Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sramota da slikam sa strane bez distancera zadnjih :D i jos na gepeku pozadi ima nesto izguljeno i to me sve nervira uzasno,i ne mogu da docekam farbanje auta aaaaaaa :P :D

i kako da dotegnem branike ivice su malo pale i zivcira me uzasno?

a ti dzoni se javi po nekada ono kao :P sjebo sam mob onaj i svi brojevi ostali na njemu,tako da mi ostavi br na pm

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ni ja ne bih imao majicu da mi nije kupila hahaha :D poklonicu vam kozu ako imate obicna sedista sa naslonima za ruke isto

Imam ja obicna, i to sa naslonima.. :) Presvucicu ti ih u koji god hoces dezen.. :)

Link to post
Share on other sites

Koliko moze da kosta farbanje kola? spolja samo,siva metalik? na prolece bih ga farbao,i pazario nove felne

a posle toga tapacire i sedista da menjam,ili ova sedista da tapaciram,pa me interesuju cene i koliko para ustekati preko zime :) sto vise odg to bolje xD :P

Link to post
Share on other sites

Ti si bre luuud.... Samo izmisljas neke krive drine, sad si se nalozio na peticu od BMW520ibgd i odjednom bi sivu, cak su ti i felne koje si do juce hvalio sad lose :lol: Mislio sam da sam najgori ali si ti i mene z.....

Sad su mi jasnije neke stvari koje je Comi pricala :P

Kad ces motor da razbusujes na 2.5? :lol:

Link to post
Share on other sites

Nisam odustao :D lupio sam sivu boju,nije bitno odlucicu jos koja ce biti ima vremena...

nije mi dunulo brate tek tako,nego ne mogu da cekam vise i da se nerviram :P i enterijer da menjam

ove felne Dzoni su bile za ovo leto samo da sluze,ako bog da i para bice sl leto druge

mozda bih i boju ovu ostavio,farbao u istu boju

Dzoni pa da imam 2000e malo bi bilo za moje ideje :P

Link to post
Share on other sites