Recommended Posts

Nastavak radova:

n7b1.jpg

pzoy.jpg

4su1.jpg

v7gt.jpg

erqb.jpg

jvht.jpg

r8b.jpg

Mirna ruka

oy2v.jpg

u1cv.jpg

9nrd.jpg

60xg.jpg

Priprema instalacija...

i1gr.jpg

o17h.jpg

j3ex.jpg

1p79.jpg

Mala skola kalaja :P

mijh.jpg

sv5k.jpg

nug1.jpg

4xpz.jpg

yawt.jpg

irss.jpg

ojc3.jpg

7v4l.jpg

obkr.jpg

nemam ostatak :( , ako bude nesto povoljno javite

ffwc.jpg

8x8h.jpg

pngq.jpg

cqbk.jpg

dtpr.jpg

827n.jpg

Povezivanje instalacije od s50 i e30

tyk3.jpg

Stigao ujo iz Amer'ku

xire.jpg

7clt.jpg

efnq.jpg

29ib.jpg

7f5s.jpg

9egq.jpg

xqfy.jpg

:angry:

2wwp.jpg

8qv3.jpg

btqq.jpg

ffnd.jpg

to je to za sad. Radi mi komplet cela tabla motometer od 318i m10, cak mislim da su obrtaji tacni. Pozz

Sve sam slike resize, ali neke su ostale ogromne. Casper ce to da sredi :lol:

Edited by terza
Link to post
Share on other sites
  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Kolege hvala na ovim lepim komentarima :hi: . Prohodao je odavno, ali bez sajle gasa :D

stavicu uskoro neki novi klip sa sajlom ;D

Inace auspuh je gotov, sledece je farbanje.

7ham.jpg

1uzl.jpg

n51w.jpg

csoj.jpg

Link to post
Share on other sites

10 i 8,5 ako se ne varam...

Lm, deluje pravo u spric gitu, mada je tesko po slikama suditi, gledaj da ga finisras kako treba, jer ako se farbanje zasere, ode ma`s u propa`s.. ;)

Link to post
Share on other sites

Cist bezobrazluk , koja ce boja ?

Crna bmw, 475 tako nesto... motorni prostor je ofarban vec tom bojom.

10 i 8,5 ako se ne varam...

Lm, deluje pravo u spric gitu, mada je tesko po slikama suditi, gledaj da ga finisras kako treba, jer ako se farbanje zasere, ode ma`s u propa`s.. ;)

8 i 9,5 su felne. Prav je kol'ko tol'ko ali ima da se priprema jos dosta... na kraju ce u crni spric git pre farbanja.

Link to post
Share on other sites

Vidim ja da ti sve znas...

Sto se tice boje dobro razmisli, crna je pojede, a i kad pravis drugaciji auto, gledaj da i boja bude jedinstvena, crnih ima ko g....... ;)

Link to post
Share on other sites

Ima puno lepih boja ali ne mogu da se zezam pa da napravim neku ciganiju jer enterijer mi je ceo crven. Crveni tepih, crveni tapaciri, crvena sedista... tako da jbg ili bela ili crna da budem 100% siguran da ce da se uklopi, ostalo je sve rizik da user*m auto. Mozda ova silver ne bi bila losa sto je doktor okacio ali vec sam ofarbao motorni prostor u crnu tako da jbg moracu da se borim sa crnom mukom. Hteo sam da farbam u calipsorot My link bas je dobra.

Crna azev

My link

My link

My link

My link

My link

Link to post
Share on other sites

realno sa tim enterijerom ti preostaje jedino bela ili crna, motorni prostor mozes lako da prefarbas, nije to nit tolko velika investicija nit mnogo veliki posao, samo je pitanje dal toliko zelis drugu boju ... ako vec ides na crnu, nek ti to radi neki profi majstor u komori

Link to post
Share on other sites