Recommended Posts

  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cuva ga i rotova zena :P

Gde si nasao m90?? :huh:

Ja sam za sad samo m62 nasao

Pa kad ne izlazis iz SM :) Nasao ga kod Marudze na tavanu sasvim slucajno hahaha

Fali ti spojler m tech2 na gepeku, ovako je nesto prazno, jel si planirao da kompletiras ili ce ostati ovako?

Necu nista na gepek za sad, svi imaju nesto pa malo da bude drugacije. Ovako mi deluje siri... Nemam sa cim da kompletiram mozda jednog dana, ostale su mi jos sajtne od karavana da stavim i to je to.

odlicna kocka,sve pohvale za trud. jedino ovaj japan cep ne mogu da ti oprostim :) :) :)

Ipak je Ital cep :) (aprilia) Nema ravnodusnih, ili se nekom svidi mnogo ili mu je odvratan <_<

Sto se tice Save i 200sx-a ...

Pre dve tri nedelje smo se jurili malo po sajmu, nisam otkacio protokomer :( i bio sam sa covekom vise, isli smo isto bukvalno, kao u filmovima... Znao sam da cu ga "oprljiti" sto kaze tokyo kad otkacim protokomer ali znao je i on pa je porucio cip hahaha

Pre par dana izadjemo ponovo, ja otkacio protokomer, on cipovao silvanu ali nije dirao pritisak turbine da bi videli razliku pre i posle (od prilike 0.8bara kao na sajmu). Razlika velika, bezim u svakoj brzini. Onda smo malo vrteli boost controler, ide bolje ali opet brzi ///M. Na kraju naguramo ga na 1 bar. Krenuo je malo bolje od mene i bezao mi za duzinu krila, polako sam ga obisao pred kraj trece brzine i nastavio da bezim u cetvrtoj...Gume su mi tvrde bas pa dosta vrtim. Uglavnom za sad sam brzi malo. Njemu stizu vece dizne i jos jedan cip, meni Alpha N i fpr...videcemo. :pilot:

Link to post
Share on other sites

Posle 5og citanja samo mogu da kazem da po mom misljenju od ovoga nema dalje... Ovako ja zamisljam razvoj situacije na mom rdjavom, i samo mogu da se nadam da cu nekada stici bar blizu ovakvom rezultatu...

SVAKA CAST!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Drugari Srećna vam Nova godina, da ste zdravi i zivi. Drago mi je da vam se svidja i hvala za komentare. Evo i neki video iz ove godine.

http://www.youtube.com/watch?v=NXI_ZoXFdXk

Ne znam koliko moze da se dozivi ubrzanje ali zvuk i kocenje hoce sigurno :lol:

Primam na poklon jednu lajsnu zadnju sa vozaceve strane. Uskoro farbanje felni, stize Alpha n cip i afpr. Na prolece jedno poliranje i vracanje znakova a onda slikanje. Uskoro jos jedan projekat, ne ovako detaljan ali bice zanimljiv, naravno :e30: je u pitanju. Pozdrav

Link to post
Share on other sites

Odlican snimak, voleo bi da ga vidim negde na sirem putu po precke :)

Daj ako hoces da ga slikamo kako valja javi se..

Link to post
Share on other sites

Zaista ne znam sta bi rekao sto vec nije receno. Istinski se divim ljudima poput tebe i tvog oca. Toliko rada, truda, vremena, novca, zivaca... ma svega... Ovo je cista ljubav, ovo nema cenu... Sinoc sam sve polako i pazljivo iscitao i pogledao i zaglavio do 6 ujutru na tvojoj temi. Radovao sam se svakom uspehu kao da je moj. Od srca ti zelim srecne praznike i sve najlepse tebi i tvom automobilu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

auuuuuuuuu kakav zvuk i snaga.

Link to post
Share on other sites