kako moze neko da srnavi ovakvu ikonu???


Recommended Posts

Skrnavitelje BMW-a i ostalih brendova bih uporedio sa "paradaiz" turistima koji odu na more da bi se hvalili a obavezno napune gepek sokova,paradaiza,pašteti i ostalih namirnica.E tako i pojedini BMW-džije,kupe brend a onda.......zna se nastavak priče!Prema džepu i auto to je jedino što priznajem,ne samo auto već i ostale stvari.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam cuo da je tamo neka ne bitna tjunerska kuca napravila BMW M5 da ide samo na plin, mozda i neke ne bitne rekorde oborila.. jujujuju.. kako neko moze tako da uskrnavi sa plinom, ja ne verujem!! I ko su oni da takvu ikonu preradjuju, valjda je M5 benzinjara uvek bio, koje su to fore.. i jos da se covek izblamira kad dodje da sipa gorivo(sipajte mi TNG)..

Link to post
Share on other sites

Nije M5,nego M3 E92,i nije nebitna tjunerska kuca,vec AC Schnitzer... Doduse,samo koncept. Model gp3.10... Najbrzi auto na gas,318 km/h... Ali to je tebi nebitno... I ne znam cemu tolike predrasude o gasu,ali ok,necemo sad da idemo u off...

Link to post
Share on other sites
http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%98%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%98%D0%B0 U pravu si za model, M3 je u pitanju, ali sustina je bitna. Da je npr. taj Aca Snicer ugradio lozaka u neki auto koji fabricki nije predstavljen sa takvim pogonskim gorivom, bilo bi to SVAKA CAST-VRHUNSKA IDEJA. A kad Pera iz Mosorina ubaci sebi dizelku da se djira u jebackom autu za male pare, onda je on ljakse i skrnavi.. Da se razumemo, JA LICNO ne bih to nikad radio, niti podrzavam takav vid prerade-a, samo mislim da je njegova stvar sto je spojio sebi lepo i korisno, kao i da je ova tema vrlo, ali VRLO besmislena i da mi, forumasi, nemamo bas nista poucno i interesantno iz nje da izvucemo. Sto cak vise, treba je obrisati u potpunosti.
Link to post
Share on other sites

Slazem se u potpunosti sa tobom,da je u osmici stavljen fabricki dizelas,bilo bi ekstra... A ovako ne valja.... Svako bere koliko mu se ruka protegne... Ovaj decko se snasao,vozi za male pare,postujem to,i postujem svakog ko moze da odvoji za nesto svoje,iz svog dzepa,zaradjeno posteno,pa makar da je to i fica,ali njegova je to fica...

Link to post
Share on other sites

znaci i one silne sedmice sa manjim motorom su budzotine....

svako sebi sklopi auto kakomu odgovara,neretko to bude i dobitna ili bbolja kombinacija od fabricke,lepa skoljka,manja registracija,manja potrosnja, nije neko sknavljenje..uostalom svako trazi svoje mesto pod nebeskom kapom na nacin na koji moze..kazu u bmw greota ugraditi plin,nevidim zasto,pa nevozi se to pun gas non stop pa da mu fali snage..bar na plinu imas mogucnosti da biras izmedju 2 goriva...pre benzina se vozilo na petrolej itd..uostalom ja se nebi zalio da kupim skoljku od 8ce i da unutra cusnem nesto manje i da se vozim..

nebi se bunio ,bar bi imao mogucnost da se vozim sa manje para cesce..nemamo svi gastronomska primanja mogucnosti za kredit itd...

Link to post
Share on other sites

Ne ismevam nikad i nikoga ko vozi ono sto vozi sve dok to radi u skladu sa svojim stvarnim mogucnostima i ne preserava se.....

meni si se smejao za 718i sve dok nisi seo u njega :)

ahahahahaha brate jel se ti smejes sam sebi kad pises takve komentare :D

ne smeje se, mrtav je ozbiljan dok pise...

@ zivorad ...

1- auto se kupuje za kes , a uvek se vodi na nekoga drugog

2- kes se ne obrce , kes se sakriva a prikazuju dugovi i crveno

3- 21 vek je svima , ali tebi nije (zato sto si pacijent , vecito placas kamatu a auto nikada nije tvoj)

4- jeste budale , jer tvoj auto od 3 godine je ucesce koje za banku uvek ima neku manju vrednost od realne trzisne , a ti uz kamatu nastavljas da placas novi auto koji te na kraju racunajuci sve kamate i poreze , usluge banke kosta 40% vise nego za kes !

5- tvoj sada vec bivsi auto (tvoje ucesce) je preko noci dobio na ceni ,jer banka ima novog pacijenta da ga proda uvek sa kamatom .... samo sto su ga tebi racunali 5din , a buducem pacijentu minimum 8 din !!!

6- kupi sesir

7- samo se telefoni i patike kupuje na kredit (uz uslov da imas "novu" licnu kartu)

:clapping:

sto se tice vlasnika osmice, nebih rekao da je sirotinja, tako da prica onih koji ga brane ide u pogresnom pravcu...

sto se tice menjanja motora, moje misljenje je da je to ok, osim kad su rariteti u pitanju, tu spadaju svi M-ovi, 6ice i osmice. po meni tu samo fabrika sme da bude...

ali dobro, svakom svoje...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...