Recommended Posts

dscn2013v.jpg

dscn2014ak.jpg

dscn2016.jpg

dscn2017q.jpg

Imam pin 11 samo ne znam posle gde treba da ide ta braon zuta zica kad krene unutra xD

Da li mogu nekako da proverim da li je davac dobar kad izvucem drugu zicu?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mozes ti ovde da kukas do sutra ! .... mislim da nije "ukusno" sto taj problem iznosis ovako javno ... sedi sa "NJIME" popite kaficu i dogovorite se KO ljudi ... sta god jos napisao i dodao - tvoj problem ne resava ! :)

a sta treba da radi, da cuti i da pita da li ima jos neko da ga zajebe?! bolje je kako kazes da pije kafu sa njim? koji ljudi,da je neko covek,ne bi tako ni uradio,nikome,a ne drugaru ili sta vec... i treba da se kaze valjda kada je neko prevarant...da se i drugi ne bi sjebali...kada vec necija rec ne vredi. postali su retki ljudi cija rec vredi,u ovoj nasoj zemljici pogotovo... jbg,covek se drzi za rec,a vo za rogove

@Dzoni... jbg druze,svaka se skola placa,gledaj da bar nesto iz ove tvoje naucis... a ovo ili prodaj ili teraj do kraja,kako i treba. jedno po jedno,sve ce se srediti...

Link to post
Share on other sites

a sta treba da radi, da cuti i da pita da li ima jos neko da ga zajebe?! bolje je kako kazes da pije kafu sa njim? koji ljudi,da je neko covek,ne bi tako ni uradio,nikome,a ne drugaru ili sta vec... i treba da se kaze valjda kada je neko prevarant...da se i drugi ne bi sjebali...kada vec necija rec ne vredi. postali su retki ljudi cija rec vredi,u ovoj nasoj zemljici pogotovo... jbg,covek se drzi za rec,a vo za rogove

@Dzoni... jbg druze,svaka se skola placa,gledaj da bar nesto iz ove tvoje naucis... a ovo ili prodaj ili teraj do kraja,kako i treba. jedno po jedno,sve ce se srediti...

"NJIME" - KO

Link to post
Share on other sites

To se zove trgovina , niko nikog ne tera da bilo sta kupi , svestan je bio da je auto takav kakav je , unutra zelen , spolja beo , ne vidim ja tu veliku gresku prodavca i kupac je imao opciju da kupi neki drugi ali eto pogresio i kupio smece .

Link to post
Share on other sites

Vidi Dejane, mene niko nije terao da kupim ovo ali vece kad sam otisao po auto pre nego sto sam krenuo po njega pricao sam sa tada dobrim drugom i rekao mu da mu verujem zbog svega sto smo do tad prozli kolko smo se druzili itd. i pitao ga da li mi drugarski preporucuje taj auto jer ga je on radio i zna mu svaku manu i svaki detalj on je rekao da nemam sta da brinem i da je sve sto je bilo potrebno zamenjeno i da sve radi... Ovo sto ti pricas bi imalo smisla da sam kupovao auto od neznanca ali ovako i nema nekog smisla jer sam ja odavno rekao da se tu radilo samo i najvise o poverenju... Iskreno mogu da ti kazem da bih od tebe na poverenje mogao da kupim auto, jer iz price Zarka koji je od tebe uzeo kocku smatram te ozbiljnim poznavaocem i jako postenim prodavcem i verujem da kad bih tebi uplatio novac a da mi auto stigne posle nedelju dana slep sluzbom da bi se mnogo manje zajebao nego sa ovim sto sam video pre nego sto sam uzeo, navodim primer ali mislim da je poenta jasna... Takav sam covek, nikad nikog nisam zaj...o trudim se maximalno da budem fer i korektan koliko je to moguce i mnogo verujem ljudima koji su dobri prema meni u startu i ne plasim se da ce me za..bati, jednostavno to ne ocekujem, i ako mi se to kroz ceo zivot bar jedno 1000 puta obilo o glavu... :( :(

Link to post
Share on other sites

Vidi Dejane, mene niko nije terao da kupim ovo ali vece kad sam otisao po auto pre nego sto sam krenuo po njega pricao sam sa tada dobrim drugom i rekao mu da mu verujem zbog svega sto smo do tad prozli kolko smo se druzili itd. i pitao ga da li mi drugarski preporucuje taj auto jer ga je on radio i zna mu svaku manu i svaki detalj on je rekao da nemam sta da brinem i da je sve sto je bilo potrebno zamenjeno i da sve radi... Ovo sto ti pricas bi imalo smisla da sam kupovao auto od neznanca ali ovako i nema nekog smisla jer sam ja odavno rekao da se tu radilo samo i najvise o poverenju... Iskreno mogu da ti kazem da bih od tebe na poverenje mogao da kupim auto, jer iz price Zarka koji je od tebe uzeo kocku smatram te ozbiljnim poznavaocem i jako postenim prodavcem i verujem da kad bih tebi uplatio novac a da mi auto stigne posle nedelju dana slep sluzbom da bi se mnogo manje zajebao nego sa ovim sto sam video pre nego sto sam uzeo, navodim primer ali mislim da je poenta jasna... Takav sam covek, nikad nikog nisam zaj...o trudim se maximalno da budem fer i korektan koliko je to moguce i mnogo verujem ljudima koji su dobri prema meni u startu i ne plasim se da ce me za..bati, jednostavno to ne ocekujem, i ako mi se to kroz ceo zivot bar jedno 1000 puta obilo o glavu... :( :(

Druze 21 vek je , nema drugarstva , prijateljstva u velikoj vecini slucajeva kad je kinta u pitanju , zao mi je sto si tako prosao i nadam se da ces nauciti nesto pametno iz svega ovoga .

Za u buduce ako ti treba neka pomoc oko trgovine slobodno pitaj i nekog neznanca a ne samo dobre drugare .

Link to post
Share on other sites

To je tako bilo dok nisam napravio prvih 100km a onda je jedno za drugim pocelo da se pokazuje i otkazuje, i nisam zeleo o tome da pisem odmah jer sam imao neko drugo razmisljanje do skoro, a sad me ne zanimaju vise misljenja odredjenih osoba, sajtne su zardjale posle prvog snega, mogao je da mi kaze da je to fuserski uradjeno i da nece dugo trajati, nije 2 meseca proslo od kako je auto poceo da se vozi a gledaj koliko problema ima, pontdom da li stvarno mislis da za sve to nije postojala sansa da zna neko ko je ovaj auto radio??? Nemoj da se lazemo!!! Ove teme automobila i postoje zbog toga da bi se iznelo njegovo stanje, a ovo sto ja pisem je stanje mog automobila i nista vise od toga... ;)

Link to post
Share on other sites

E ovako..

IX spremi kokice..

Pošto nisam hteo da ispadam seljak i da se prepucavam i objašnjavam preko foruma ćutao sam do sad,ali ovo prevazilazi svaku meru.Da neko pravi budalu od mene i da ja ispadam govno od čoveka zbog tudjih komplexa ne dolazi u obzir!

Pre svega ovo nije ni prvi ni poslednji auto koji sam ja prodao,a 5 auta sam prodao dobrim drugarima i još toliko poznanicima iz Vrčina koji su prezadovoljni automobilima kao i svi ostali ljudi sa kojima sam ikad trgovao,a ima ih MNOGO.Najveći problem u svemu ovome je što je Dzoni jedan TEŽAK čovek kojeg izdržavaju roditelji i j*bo bi se za dinar jer nikad ništa u životu nije zaradio,a glumi neki nivo,pa odatle i dolazi ova kuknjava.

Priča kaže sledeće..

Zove mene drug Dzoni da idemo da vidimo neki auto za njega,otisli u Novi Kneževac,vidimo auto,ono leš živi i vratimo se kući,prešli 500km za DŽ,kažem mu ja ne zaleći se,naićiće neki bolji sačekaj malo,a on meni kaže kolko para za onaj tvoj da uzmem i da se ne zajebavam više..Ja mu kažem 2 soma,znaš sve o autu koliko i ja znam,bio si mesec dana pored mene dok sam ga pakovao,vozio si ga iz SD do mene,znaš šta je radjeno,menjano itd.auto pali,radi,ide...

Dodje on do mene,proba opet,dogovorimo se i otera auto.

I dolazimo do prvog problema koji stalno spominje kao da mu je motor ispao i pravi slona od miša pa aj da vam otkrijem šta je u pitanju pošto se stalno spominje kako nije ni dan prošo a on NIJE MOGAO DA UPALI AUTO a objašnjenja nigde...

Otera on auto kod nekog dobrog majstora električara koji je konstatovao da je crko alnaser.Skine mu on alnaser,otvori ga i kaže pa nije ti baš ovo u dobrom stanju bilo bi dobro da zamenimo i četkice i Boga pitaj šta mu je još menjao,spakuje sve i ništa se ne dešava,sve isto kao što je i bilo.. da bi kasnije konstatovali da je problem u OSIGURAČU koji je bio u prekidu i on je pravio problem.Zamenili osigurač i auto pali,radi,sve kako treba...

Alternator koji je radio odlično dok je auto bio kod mene,ali nažalost nisam usavršio gledanje u pasulj pa da mu kažem,"e crćiće ti alternator u budućnosti da znaš da ne bude da ti nisam rekao"...Akumulator je bio pod garancijom i radio je odlično,ali je verovatno kvar alternatora povukao i crkavanje akumulatora,ako je uopšte i crko...

Diferencijal,kardan i sve ostalo što se menjalo na autu kad je pakovan je Buca lično skinuo sa stranca E36 316 m40,tako da priče da je to ubudženo od ko zna čega su smešne i apsurdne i sve je radilo bez greške kao i lamela i Boga pitaj šta je sve ovde nalupano,jer su to stvari sa kojima auto ne može da se vozi ako su loše ili mogu nekako da se ubudže i sakriju za prodaju i videlo bi se odmah da to i to ne valja.

Ondah sajtne koje su šatro istrulile od prvog snega,niti sam ja menjao,niti sam imao bilo kakvog dodira sa njima sem sto sam pripremio auto za lepljenje folije čemu je drug Dzoni takodje prisustvovao i zna sve šta je uradjeno ispod folije...

A što je najgore rečeno mu je prvog dana kada je krenula kuknjava "doteraj mi auto i dobićeš pare nazad" na šta sam dobio odgovor neka neću da ga vraćam,keva je oduševljena autom(dobra žena,neću grešim dušu,čak me je i ona zvala da pita zašto se Nikola i ja svadjamo)ćaletu se isto svidja samo neće da kaže i ostaviću auto kod mene ipak...Ja reko OK,ali nemoj da očekuješ od mene da ću ti ja održavati i popravljati auto šta god da ti se desi kao da je to moja krivica kao što i sad kriviš mene što auto neće da upali što je njega najviše i pogodilo jer je očekivao da će dobiti i besplatno održavanje i sve što mu zatreba kao što je bio slučaj dok je vozio kocku.Tad sam bio najbolji drug,kad sam pomagao i činio sta god je trebalo,bio sam ful.Kad ustanem u pola noći i dodjem iz Vrčina na NBG da zamenim drugu crevo na hladnjaku da odveze devojku kući,tad sam bio do jaja,kad sam mesec dana pakovao njegovu kocku bio sam odličan,kad zatreba nešto pa dodje kod mene i kaže e treba mi ovo uzeću ti,tad sam super,a sad odjednom ja ispade GOVNO od čoveka ...

Al dobro,ljudi koji me ne poznaju možda i zaključe tako nešto o meni na osnovu prethodnih postova,ali bilo ko normalan će shvatiti koja je svrha svega onoga što je napisano na moj račun.Kao morao sam ČAK i svećice da zamenim jer su bile različite,a ČAK i tad kada su te svećice šrafljene u motor on je stajao pored i gledao,možda je i zavio neku,ne sećam se,to se desilo kada sam kupovao auto u kojem je taj motor bio.Tako da nemam više o čemu da pričam ja ovde.

Sem da ako neko slučajno bude hteo da kupi ovaj auto neka me kontaktira prvo da proveri dali se može prevesti jer je na mom imenu i neće se prevesti dok ne bude isplaćen.

Link to post
Share on other sites

Ne znam cemu to pitanje ali ajde da odgovorim...

Nije on meni ukrao pare pa da ispada da me je zajebao, ja sam SAM dao pare njemu u ruke, on me je samo mnogo lagao a JA sam se zaJbao sto sam verovao!!!

TO sam sebi priznao onog trenutka kada sam ostao sam sa neispravnim autom koga nisam vozio ni 5 dana u dvoristu...

Link to post
Share on other sites

Prvo, ne znam sto se uopste osecas prozvanim, ne znam sto se trudis da me ponizis kad i ne znas kad sam ja prve pare zaradio i od cega mislim da to u ovoj temi nije ni bitno, trece kad si rekao doteraj auto, auto nije mogao da upali a kad je Nikola rekao sta se desava i simptome tvoj odgovor je bio crkao ti je alnaser od previse verglanja verovatno nisi pritisnuo dugme blokade sto se i meni 1000 puta desilo i verglao sam u prazno, :) kad je Nikola sredio anlaser i kad je auto mogao da upali sreli smo se zbog toga sto se auto gasio na plin i tada si rekao sad i da hoces da ga vratis pare sam potrosio, ja jedino prvi dan da sam platio slep sluzbu do tebe mogao sam da se izvucem iz govana...Nisam sve znao o autu jer si ti rekao to vece da si sve sto je bilo lose zamenio koliko se secam a i moj drugar se toga seca koji je bio sa mnom kod tebe tu noc... Nije ni bitno, ovo nije mesto za prepucavanje... Auto je na mom imenu jer sam posteno na osnovu ovlascenja koje si ti potpisao platio porez i preneo auto na svoje ime i dobio novu saobracajnu :) :lol: auto je posteno placen u kesu mesec dana pre nego sto je mogao da se vozi, idemo dalje, sve sto je od tebe trazeno bila je potvrda o poreklu motora i apsolutno nista vise, sve sto si ti radio "cimao se" itd nije bilo potrebno tako da ja tebi nista ne dugujem a ni ti meni, sto sam u proslom postu rekao, ti si mene lagao za neke stvari ja sam se zajebao sto sam verovao i zaleteo se i tu prestaje sva prica... Sajtne si ti pripremao koliko se ja secam i ja nisam nadgledao radove jer nisam ni planirao da kupujem auto a i verovao sam u tvoju pedantnost dok nisam video na sta ovo lici... Imao sam jaaaako visoko misljenje o tebi (doduse i sad imam sto se nekih stvari tice) dok nisam dobio pretnju a onda mi je sve dokurcilo i resio sam da svima predstavim pravu sliku o svom autu...

Link to post
Share on other sites