Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije za senzor temperature jer ona radi i sa druge je strane, a ne znam i dalje od cega je niti me vise interesuje...

U maglenke sam stavio obicne h1 sijalice ali je preko stakla ona zuta folija....laminx2ln5.jpg

Link to post
Share on other sites

Sta bre skinuo, vozio preksinoc, blei auto kod mene ostavio ga ortak na par dana moras da dodjes da te provozam :lol:

dscn2290x.jpg

dscn2297p.jpg

Zlo nad zlima :D :lol:

Link to post
Share on other sites

Kocka ti je bre sirova snaga a ove gluposti sa brdo kontrola i senzora su bezopasne, poslusniji auto jos nisam vozio, kako mu pipnes kocnicu on staje koliko god brzo da ide :lol: :lol: :lol: Ovo je druga M6-ica koju vozim i mogu slobodno da kazem da je osecaj neprocenjiv, vozio sam mclarena SLR i auto leti po putu ali od takvog auta i ocekujes to a M6 me je mnogo vise odusevio i zvukom i upravljivoscu i kocnicama i izgledom jednostavnoscu unutra MA BICE I ON JEDNOG DANA 5000e A TAD CE SIGURNO BITI MOJ :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Kocka ti je bre sirova snaga a ove gluposti sa brdo kontrola i senzora su bezopasne, poslusniji auto jos nisam vozio, kako mu pipnes kocnicu on staje koliko god brzo da ide :lol: :lol: :lol: Ovo je druga M6-ica koju vozim i mogu slobodno da kazem da je osecaj neprocenjiv, vozio sam mclarena SLR i auto leti po putu ali od takvog auta i ocekujes to a M6 me je mnogo vise odusevio i zvukom i upravljivoscu i kocnicama i izgledom jednostavnoscu unutra MA BICE I ON JEDNOG DANA 5000e A TAD CE SIGURNO BITI MOJ :lol: :lol: :lol:

da da kako da ne,i onda je mrmut zavio cokoladu u foliju!

Link to post
Share on other sites

20121003023.jpg

20121003018.jpg

Mislim nije da se hvalim ali imam i nekoliko klipova samo sto nigde nisam imao prostora da ga vozim preko 310km/h :lol: :lol: :lol:

A i cokoladu sam posle toga pojeo sa sve mrmutom :P

Link to post
Share on other sites

Evo da pitam da li valja ovo sto sam uzeo...

Posto mi rucna ne radi od kad sam kupio ovaj auto jer treba samo da se nasteluje jel te a od paknova nema nista a i opruge su popucale pa sam resio da zamenim sve komplet...

dscn2317w.jpg

dscn2318t.jpg

Link to post
Share on other sites