e34 520i m50 b20


Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

M50b20 ima jednu cev od motora do kraja,m50b25 2 cevi od motora do kraja.

Gledao sam na bmw parts skoro trebalo drugaru da pravi auspuh, evo sta izbacuje za 520 m50 90god, sa dve cevi da ide

1.png

2.png

Link to post
Share on other sites

Ma to bile pijane svabe, ugradjivale sve i svasta, to je isto kao sto je negde bila prepirka oko akomulatora, zasto nekom stoji napred pod haubom a nekom ispod zadnjeg sedista, ne znam tacno gde sam video topic ali znam da se dugo polemisalo o tome a da i dalje niko nije dao tacano objasnjenje zasto je to tako...

Link to post
Share on other sites

Ovo na slici je b25,moze da bude i m30,ili m20b25,a rasturio samih dosta i nisam ni na jednom m50b20 nasao 2 cevi ;)

A sto se akumulatora tice na m20 su isli napred,a na ostalima pozadi jer glave udaraju od njih.

Link to post
Share on other sites

777.boban, mislim druze da nisi u pravu, jer sam na mnogo 34-ki sa m50 motorom video da akomulator stoji napred....

To su pakovane e34-ke,izvadjen m20 i uguran m50 ;)

Link to post
Share on other sites

Pa jesi li menjao motor? Ili neko od prethodnih vlasnika, mada nije mi logicna ova teorija bobana, sto ne znaci da nije tacna, mozda ja gresim mada mnogo modela sam video sa akom. napred dal je moguce da su svi menjali motore?

Link to post
Share on other sites

Ja sam imao isto m50 i napred je bio akumulator a znam da je auto izasao sa tim motorom iz fabrike, to mislim da ima veze sa instalacijom i klimom :) mada na kocki sam imao klimu a isto mi je bio napred akumaltor, tako da ne mora da znaci da ti je auto pakovan...

Link to post
Share on other sites

Pa jesi li menjao motor? Ili neko od prethodnih vlasnika, mada nije mi logicna ova teorija bobana, sto ne znaci da nije tacna, mozda ja gresim mada mnogo modela sam video sa akom. napred dal je moguce da su svi menjali motore?

Nisam menjao,iz fabrike je tako izasao...

Link to post
Share on other sites

zavisi od opreme, ako je klotara, onda je napred, zavisi od trzista, zakon nekih zemalja kaze da zbog sigurnosti akumulator ne sme da bude u motornom prostoru, neko, neko ono, svakako nije slucajnost.

Link to post
Share on other sites

zavisi od opreme, ako je klotara, onda je napred, zavisi od trzista, zakon nekih zemalja kaze da zbog sigurnosti akumulator ne sme da bude u motornom prostoru, neko, neko ono, svakako nije slucajnost.

Pre ce biti od trzista..Ovaj ima kozu,klimu,4 podizaca,abs....

Link to post
Share on other sites

Ja ih rasturio 20,na svakom m20 napred,na m50 pozadi,ja sam imao dve e34-ke sa m20 i napred akumulator,jedino je moguce da to imau samo serije iz 1990 godine jer je to prelazna godina kad je izbacen m20 i pocelo je sa ubacivanjem m50 motora,pa ako su ostale skoljke da su to iskoristili za neko balkansko trziste sa vazduhom u gumama od opreme.

Link to post
Share on other sites