e34 520i m50 b20


Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heheh, koji tapaciri, dodji da vidis moj prednji levi blatobran, kao da je frizer farbao, cerova kora brate, nego dobro, bitno da imamo dobru osnovu pa sta kome ne odg neka menja jbg...

ma nisu mi jasni ljudi kad nesto rade,koj djavo rade ako nemaju volje za to pa odrade ko deca da se igraju...

no kako si vec rekao osnova je dobra :)

Link to post
Share on other sites

Ma sve su to indijanci, ja bih razumeo da tako odradi nekog trulog i prelomljenog juga ali radis auto od oko 2000e i tako ga isfuserises, znaci strasno...

sta god da radi,ako se dohvatio toga nek zavrsi kako treba :)

hahahhaha ja i ti ko dve budale ovde iz moje teme u tvoju iz tvoje u moju :D :dance3:

Link to post
Share on other sites

axaxaxa, to sam i ja hteo tebi tamo da napisem nego reko mozda se naljutis...axaxaxax

hahahhaa kad nam budu pobrisali postove bice veselo :P

Link to post
Share on other sites

Hvala, lepe su lampe, mada mozda su bolje one m-ove sa samo belim migavcem, ali dobro, nisu ni ove lose, prethodni vlasnik mi je rekao da ih je u nemackoj platio 100e mada mislim da ima to i za manje pare sad da se nadje....

Link to post
Share on other sites

Hvala druze. Planiram i napred i pozadi, nego ima dosta stvari sto moram pre toga da odradim, prvo gume, ove su sacuvaj boze, napred 225 50 a pozadi 245 40, nije im losa sara nego mi se ne svidja dimenzija, lik mi rekao da su 225 45 i 245 45 a vidi sta mi poslao, nego sve umotao tek kad sam platio onda sam video sta i kako jbg...Znaci prvo gume da nadjem dobre, onda pozadi distancijali jedno 2cm i tek onda spustanje... Kad smo vec kod spustanja jel' znas slucajno gde i po kojoj ceni mogu da se nadju crvene opruge, ili neke druge boje samo da su nize od standardnih jer mi ne pada na pamet da ove moje grejem ili secem da bih tako spustio auto....

ima neki lik u okolini sapca zelene i ljubicaste opruge, ne znam koja je razlika i koliko spustaju, mije ni on znao kada sam ga zvao,samo je znao da su krace i trazio je 80e, ako hoces mogu da potrazim broj...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Konacno presvuceni kozom i ugradjeni nasloni za ruke od prednjih sedista...

Evo i par slika sa namazanim sedistima HEMEL kremom, odlicna je i svima bih je preporucio jer vraca sjaj i mekocu sedistima...

08052013965.th.jpg

08052013966.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Konacno presvuceni kozom i ugradjeni nasloni za ruke od prednjih sedista...

Evo i par slika sa namazanim sedistima HEMEL kremom, odlicna je i svima bih je preporucio jer vraca sjaj i mekocu sedistima...

08052013965.th.jpg

08052013966.th.jpg

gde si kupio tu kremu i koliko je?

Link to post
Share on other sites