Recommended Posts

Bio je red da postavim slike, nadam se da vam se svidja.

Ukratko: Bmw e60 525d 177ks 400Nm, kupljen i registrovan 31og decembra, presao 150.000

Do sad sam presao 7000km, bez ikakvih problema, i vrlo sam zadovoljan autom.

Forum2999999_zps3ad0f269.jpg

forum9999999_zpsca2041b4.jpg

forum9999_zpsfc8614b4.jpg

FORUM9999991_zps9f577c9e.jpg

p.S nisu bas umetnicke, ali bice i boljih ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobio sam uz njega 17ice sa, cini mi se f10, kacim slike ovih dana. Znam da bi 18ica legla vrhunski, ali pravo da ti kazem, dobio sam ove i svidjaju mi se, pa jednom kad ispadne neka dobra kombinacija uzimam druge ;)

Link to post
Share on other sites

Brutalan je brate isti kao moj samo malo stariji ali oprema je ista samo sto je moj mladji :) zatamni stakla ali da sva budu u istom procentu jer je ruzno kad je gepek staklo 100 % zadnja 70 a prednja 30 % ako vec ne smes da uradis sve 70 ili 100 posto uradi sve 30 ali veruj mi 70je najbolje :) i zatamni stop svetla za 1000 dinara kupis 2 spreja i to je to bice u fulu i postavi no e slike ... a ovi sto pricaju da stavis vece felne nemoj ih slusati 17 18maxxx svr iznad je oranje njive po nasim putevima jednostavno nisu za nas :) nrk te dobro sluzi ;)

Link to post
Share on other sites

@ stefan l, pontdom- moram malo da se provozam i sa desne strane p.s ucio sam sestru da vozi ;)

@ debeljko- ne menjam Micu ni za sta :D, ne daj Boze da mi treba bolji ;) hvala za koment

@ moljac, jeste malo su mutni, cekam bele prstenove pa usput da ispoliram i sredim farove.

@ pegla- da, da ide sve u 60%, to mi je u planu, narednih dana, necu dirati stopaljke :)

vece felne cu stavljati samo ako ispadne dobra kombinacija, kupio sam nove gume za 17, tako da ne planiram tu akciju skoro.

Link to post
Share on other sites

matorii,vozilo je bombonica

kad ga zatamnis bice mnogo mocniji,a unutra je apoteka

PS.Sediste zavaljeno skoro ko kod mene,taman kolko moze volan da se dohvati prstima :dance3:

Link to post
Share on other sites

@ stefan l.- ma kakvi, poceli smo od, ovo ti je volan ;) hahaha

@ miksa, da stakla ce da legnu ko bombona, sediste je izmaknuto jos malo, jbg moram da stanem :D

@ pontdom- kazna odsluzena, peckaju me kolena od klecanja na kukuruzu ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Vreme je da malo osvezim i provetrim temu

Zatamnjena su stakla, sve sem soferke u 60%, vrlo sam zadovoljan kako je ispalo. Inace radio sam u batanjNICI kod Jovana, topla preporuka svakom, povoljan je i radi vrhunski..

Pre:

a_zps2a7db283.jpg

a_zpsf4834f05.jpg

a_zpsbe99fe78.jpg

Link to post
Share on other sites