Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i kuciste filtera sam upakovao nekako. od mene je dosta vise. ja mu vise nista ne radim.

... videcemo ... :lol: :lol: :lol:

a, upakovao si instalaciju od gasa, svaka cast :clapping:

Link to post
Share on other sites

ti nije bilo lakse da nekako napravis crevo nego da seckas kutiju za filter i da budzis protokomer unutra ??? ustvari i nije lakse kad malo bolje pogledam :D

Link to post
Share on other sites

ma nisam ni mislio da stavljas KN nego reko mozda moglo crevo da se nabudzi drugacije ali ipak opet nista ne bi dobio ni sa tim posto je kutija filtera mnogo velika, namunjio si mu optimalno resenje ;)

Link to post
Share on other sites

ta tablica tu mora da stoji zbog raznih majmuna sto koce u pola raskrsnice, kako ne bi prosli na trepcuce zeleno svetlo. skoro sam jednog malo gurnuo od pozadi. sta sad :prankster2: :prankster2: :prankster2:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

otisla kocka za 2500e. jebi ga takva je situacija u svemiru i ODEEEEE. ....vlado.k.stankovic... je pazario auto. to je to drugari, nadam se da cu ponovo kupiti neki bmw, mada sad bas sve neki raspadi na prodaju.... :e30: :e30: :e30:

Link to post
Share on other sites

kad covek ima para i zna sta hoce , sve je lako, i naci i kupiti dobar auto....zao me je samo sto je otisla u bescenje, a dosta sam truda ulozio u nju. para manje vise. mislim nije i 2500e malo. ali to dosta vise vredi. ali takva je situacija trenutno u mom slatkom domu, da je morala da ode.... :( :( :(

Link to post
Share on other sites

ma kocka je katastrofa . letela je sa mosta 150 metara i pala na pruzni prelaz, gde je sacekao voz i dokusurio... ne vredi suvu sljivu.... :lol: :lol: :lol: kocka je takoreci katastrofa kako leti sa ovim motorom. ja je juce vozio za novi sad. na nekih 6000rpm udara u 235km/h...sa chipom koji je kod mene i nije na prodaju 240km/h lagano. kocka je vrh, sto se kaze dzabe pare prodata. steta sto ce je vratiti na fabricko stanje, ovaj motor joj je extra kombinacija za uzivanje....ovde ja zatvaram moje izlaganje i preterano sranje o njoj. hvala svima... :e30: :e30: :e30:

Link to post
Share on other sites