Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iskreno,meni ovo ne ide na kocku... To je neko moje misljenje... :)

Pa i nisu lose,dok ne namontira necemo znati kako stoje :D Iskreno mislim da je 17 bas velika felna za 1.6 :lol:

Link to post
Share on other sites

svaka cast za sredjivanje,auto je bombonica,nisam video slike kakav je bio kad je slupan,ali to mi se bas i ne gleda.lepo je sredjen ali ako su losi putevi kod tebe u okolini ne bih preporucio jer ces trap da radis svakih mesec dana,kod mene su bile 15ke i unistavale su mi trap zbog rupa jer mi je u selu rupa do rupe.ja sam isto slupao svoju kockicu 2.0 87.god,bandera joj presudila :D nije bila za sredjivanje :(

Link to post
Share on other sites

Samo dobro razmisli na koji nacin mozes da sredis malo felnu tako da najbolje pristaje tvom autu i boji istog (moja procena ofarbaj srce felne u boji auta i ispoliraj falceve - zbunices se) .... mozes cak da skines poklopce i da dobijes ovako nesto ...

3734745717_a18fde17e7.jpg

7293730312_22df0961fe_n.jpg

Link to post
Share on other sites

Smesno izgleda zato sto felna na ovoj slici nema dubinu, vidi nadji nekog ko bi mogao malo lepse da ti izvuce ovo u photoshopu...

Bez pravog ugla felni i auta, nema ni dobrog rada... Auto pod kosim uglom, felna pod pravim, kroz felne se vidi beton...

Link to post
Share on other sites

E jbg...bitno je da si ti dobro... Sta da se radi,nisi trebao da dozvolis sebi da sedas u auto pod dejstvom alkohola,ali sta je,tu je,bitno je da si dobro... :( Jel si bio sam u autu ili ne? I jel si udario u neki auto,neku banderu,ili sta vec?

Link to post
Share on other sites