leon63

Majice, flajeri i nalepnice

Recommended Posts

Što bi rekao Gadafi, ako neće vlast, onda će opozicija. Ja imam mogućnost za štampu. Tako da bi majica odličnog kvaliteta i sa dubinskom štampom koštala oko 400 dinara. Ta štampa ni posle dve godine neće se izmeniti. Milan iz MERAKLIJA ima mogućnost pravljenja jakni samo da rešimo kroj . Meraklije će u skorije vreme sigurno nešto poduzeti.

Flajeri i ramovi samo dobra volja i želja da se uradi i ništa nije teško, ALI NEKO TREBA DA SVE TO POKRENE...

:) :) :)

Evo pre pola sat sam dobio odgovor u vezi majice jos neke sitnice da se srede i majice mogu da se naruce na sajtu. Za 2-3 dana bice sve reseno.

Evo pre pola sat sam dobio odgovor u vezi majice jos neke sitnice da se srede i majice mogu da se naruce na sajtu. Za 2-3 dana bice sve reseno.

A nalepnice? One manje... :) :)

Verovatno je ovo vec dosadno pitanje, ali da li neko moze da postavi sliku kako izgledaju majce?

Ovako ce majica da izgleda

majicebmwtj5.jpg

Majca je full, jos samo da je ugledamo u rukama i banja :acute:

590din i 790din zavisno od kvaliteta i bice i muske i zenske u ponudi. Samo jos malo strpljenja.

Jel' je potrebna mozda neka rezervacija ili nesto..?Posto verujem da ce da planu istog dana..

Nije potreba. Kolicine su neogranicene :acute:

super su majice samo... ako moze meni onaj logo da smanje i da ga odshtampaju na etiketi iza vrata

bash mi bode ochi :acute:

majce su odlicne .......

majicebmwtj5.jpg

Naruči majicu BMW Klub-a Srbije (sekcija Auto-Moto)

Od sad je moguce naruciti samo belu majicu. Za 2-3 dana bice dostupne i plava i crna.

eto konacno i to reseno ......

eto, ja uzo 3 komada hehe sad cemo da vidimo kad ce da stigne i kako ce da izgleda

E..ja dobila majicu...lepa je..lepo mi stoji..hehe..

E..bas sam pravi BMW fan...10 godina sam imala Volvoa a nikad nisam imala Volvo majicu :pleasantry:

mozda sam ja nesto propustio, nigde na forumu ne vidim opciju gde mogu da porucim majicu itd...pratim tu pricu o nalepnicama i svemu ostalom, ali ne kontam... Otvorite mi oci - hocu i ja :P

majicebmwtj5.jpg

Naruči majicu BMW Klub-a Srbije (sekcija Auto-Moto)

koliko je to u eurima i hoce li mi poslati u BiH ??

7.2€ i 9.7€ zasad ne salju van srbije jer postarina ispadne veca od majice. Resicemo i to uskoro.