BMW E46 330i Touring


Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boljka e46, podizaci...

strasno..u par dana mi crknu oba desna podizaca...na prednjem se samo olabavio sraf koji drzi prozor pa ga nije pomerao,a na zadnjem standardno ona plastika sto drzi sajlu...moze i to da se resi al me nesto mrzelo da se cimam i oko toga kad je drugi podizac 25e...

Finish

Posted Yesterday, 11:13 PM

Ima li kakve racunice u svemu ovome?

naravno da nema...kada ga budem prodavao necu dobiti ni pola ulozenog ali tako to ide...plus ovaj auto zaradjuje pare tako da nije bitno koliko ce se uloziti u njega dok on radi ono za sta mi treba...sta sve moze da stane u karavana niste ni svesni :lol:

20140930_132202_zpsff3fb728.jpg

20141001_165910_zpsbb72c7fd.jpg

20141001_172628_zpsc80eb802.jpg

jeeedva cekam da me neki pametnjakovic kara sa ovim slikama kad ga nekad izbacim u oglase :lol:

OGNJEN5

Posted Today, 12:49 AM

Svaka cast. Predlog: nemoj ga spustati ako ce tegliti prikolicu

napred mora da se spusti,cekam neke kvalitetne opruge i da stavim bilstein amorte napred i nazad i bice to super i za tegljenje i za normalnu voznju..

StunterSM

Posted Today, 01:09 AM

Sto? Nize opruge su i tvrdje, sto je dosta bolje

pametnice moja :D

MladenR

Posted Today, 12:52 PM

Baš imaš dosta posla.

Svaka čast.

bitno je da imas neku zanimaciju kad ti je dosadno,sta bih ja radio bez mojih krseva :)

Link to post
Share on other sites

e ovo je extra ugradjen plin,ovako bi i ja vozio na njega a ne ka madjo boljevic shto ugradjuje kod nas od crijeva i shelni ulje ne mosh promijenit...

Ne lazi, znamo te, ti bi ubacio tds-a :)

Link to post
Share on other sites

Uspeo plinske dizne da stavi ispod usisne na m54?

I ja se pitam isto? Kada sam ga pitao moze li, rekao na M54 nikako. Babicu je*acu te za ovo.

Link to post
Share on other sites

Može li mala pomoć oko farbe za kožu?

Imam identičan problem na jednom volanu koji bi da stavim umesto mog plastikanera. Pa me interesuje gde si kupio tu farbu za njega? I što je još bitnije, jesi li zadovoljan urađenim? Hvala unapred.

Link to post
Share on other sites

Može li mala pomoć oko farbe za kožu?

Imam identičan problem na jednom volanu koji bi da stavim umesto mog plastikanera. Pa me interesuje gde si kupio tu farbu za njega? I što je još bitnije, jesi li zadovoljan urađenim? Hvala unapred.

saljem ti na pm

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ovaj vise nece,cim je visko pokidan od njega nema nista :unsure: Imam i ja jednog baksuza koji vise voli da se zavuce ispod auta i da spava vise nego bilo gde drugo :D :D

Link to post
Share on other sites