e30 318i by Glisha :)


Recommended Posts

Hej ljudi eo da predstavim moju masinu nikako da odvojim vremena a radim je mesecima vec .... 1.8i m40 je motor kupio sam ga pocetkom godine bome limarija svuda po nesto imalo motor fala bogu extra vlasnik ga uvezo jos pocetkom 2000 i njegov je bio dok ga ja nisam uzeo.

Krenuo sam sve sredjivati znaci rasturisli smo ga skroz i limariju svaki delic rdja sve gde je bilo je obsecano ubacivani novi limovi vareno zasticeno itd.... sad je ko pracka! :) motor smo sve cistili dizne stavili novu benzin pumpu skinuli rezervar prali novo kvacilo kocnice i jos 100 stvarcica odradili ali konacno ga i ofarbasno pre par dana sad je jos sklapanje u toku al skoro pa sve gotovo :)

felne ce ici isto u narandzasto a brend nalepnice na vrata i rep koji dolazi belo :)

eo za pocetak jedna slika od sinoc kad sam ga prvi put isterao na ulice i na pumpu da ga napunim :)

20141214_174708_zpse477015e.jpg

Link to post
Share on other sites

Ako vec volis narandzasto, farbaj samo tockove, a ovu mrezicu na branicima vrati u crno. Mislim da ce biti bolji kontrast i bolje ce izgledati ako kasnije zatamnis farove... A ovo belo nisam shvatio?!

videces kad bude gotovo :) a farovi su vec crni zatamljeni folijom samo se malo odsjaj ogledala probija posto je kvalitetna folija na njima....

Sta ti je ono napred? Jesi ga to vec slepao?

da razmisljao sam krake mozda narandzasto a cokle poliranje....

Link to post
Share on other sites

videces kad bude gotovo :) a farovi su vec crni zatamljeni folijom samo se malo odsjaj ogledala probija posto je kvalitetna folija na njima....

Vidim da je folija na njima, mislio sam da ces kasnije da skidas foliju i da ih farbas. A za narandzasto, tvoj auto tvoj ukus samo guraj :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

eo josh koja slika! :) felne idu u drecavo narandzastu i lajsne po sredini vrata sto idu. svidja mi se nemojte me hejtovati! :D

ps: volim moj zadnji spojler! :) mada mozda planiram malo da ga spustim.

dev_zpsdb40b7ed.jpg

1_zpsb593deaa.jpg

2_zps3baa21d4.jpg

3_zps00282f61.jpg

4_zps68cb9c1f.jpg

:e30: :preved:

Link to post
Share on other sites

Aj nećemo da te hejtujemo ali uradi nešto sa tim spojlerom, zakačićeš neki dalekovod njime ubiće te struja :o :o ;)

Umro sam od smeha. :lol: :lol: :lol: Izvini molim te, ali stvarno sam se pocepao. :e30:

Link to post
Share on other sites

menjao sam enterijer sredjujem jos sitnice stavio sam sedista od e36 kupea a ona zelena kozna sam izvadio napolje.

a lepo sam reko nemojte mi hejtovati spojler i svi samo o tome pricate !!!! ccc bash ste neki :P

Link to post
Share on other sites

Zar ti nije zao za ovaj spojler da das 120e ? Bio sam ubedjen da vise niko ne "budzi" ovako automobile osim moga komsij(koji je inace smesan kao crtani),kad hoces vraga ima vas jos....svidja li se jos nekom,ne racunajuci tebe,ovo sto radis sa kolima?? Mozete da me blokirate na fodumu,da obrisete ovo sto pisem, ALI moram reci da je jugo kulturica za ovo. Kakav cirkus.

Link to post
Share on other sites