Recommended Posts

Ma brutalan je auto, nema price. Samo mora da resi papuce za unutra, meni bi zao bilo neko obuven nazad da sedne, patosnice su nove bukvalno. Ali to su vec slatke muke :)

Link to post
Share on other sites

Jos par detalja:Crno nebo(standardno prisutan samo na M),stakleni siber,tabla i pojasevi su u bez boji(zbog bez boje pojaseva sam cesto na meti saobracajnoj policiji jer misle da nisam vezan),zagonetno dugme je masazer,zadnja sedista se obaraju,rezervna felna i guma su nove nikad koriscene i naravno ista kao cetiri na autu,pstenovi nisu zute boje i ne pale gresku(ja sam za fabriku tako da ako nekom prodam ove vraticu fabricku zutu sijalicu koja je sa fasungom normalno).

Link to post
Share on other sites

Nino, pod jedan auto je suvisno komentarisati - prava kupovina i bolji 39 nisam video. Pod dva imam pitanje vezano za sedista, primetio sam na onom spisku opreme da pise aktivna sedista i lumbarna podrska ako sam dobro snimio, pa ako mozes da mi kazes nesto detaljnije sta to tacno radi?

Link to post
Share on other sites

Nino, pod jedan auto je suvisno komentarisati - prava kupovina i bolji 39 nisam video. Pod dva imam pitanje vezano za sedista, primetio sam na onom spisku opreme da pise aktivna sedista i lumbarna podrska ako sam dobro snimio, pa ako mozes da mi kazes nesto detaljnije sta to tacno radi?

Sedista imaju opciju naduvavanja nesto kao masaza.Ovaj auto je bio u Bg od 2007-2015,do 2013 je odrzavan u Delti.Nije mi jasno da ga niko nije zapazio ili je najveca verovatnoca da se predhodni vlasnik ne krece u drustvu'forumasa'.

Link to post
Share on other sites

Jel planiras neku ozbiljniju felnu?

Naravno,jedini problem je to što su na ovim felnama ljetnje skoro nove gume,da su na njemu zimske tražio bi felne i gume 17 inča za ljeto dok ovako sam u nedoumici šta da radim a svakako ću nešto uraditi do naredne zime.Mnogo je faktora koji će presuditi šta dalje.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

kad krenu felne i slicne modifikacije kraja nema...

Zar ti nisi onaj lik sto je svaki dan menjao felne?

Kraja ne treba ni da ima.... sve je to potrosna roba.

Nino, usreci nekog sa ovim 16'

Link to post
Share on other sites