Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Ja se izvinjavam ali moram da kazem da lupate gluposti... vi nemate pojma kakva je me mene muka stisla i zasto prodajem auto...auto prodajem zato sto mi hitno treba kes a ne zato sto u auto potrebna dodatna ulaganje...ja garantujem da je ovo jedna od boljih petica kod nas... ko dodje i pogleda uverice se o cemu pricam... ja sam sve izmenjao sto je bilo potrebno na autu...tako da nema nikakvih ulaganja.

Link to post
Share on other sites

A evo koliko mene do sada kosta

Za auto sam dao 1350e

Zamenio volan 60e

Zamenio muziku 70e

uradi trapove 200e

kupio felne i gume 200e

uradio veliki servis 150e

i jos po nesto ali ne mogu sad da se setim svega...znaci mene auto kosta preko 2000evra...

i nebih ga dao rodjenom bratu ispod tih para ali posto mi je frka i hitno za kintu zato je ta cena....

izgubio sam u zivotu mnogo vece stvari tako da 500-600 evra mi ne znace nista sto cu izgubiti na ovom autu,bitno je koliko mi ove pare koje uzmem za njega zavrsavaju posao u ovom trenutku za neki visi cilj. E to je razlog prodaje...

Link to post
Share on other sites

A sto se tice ljubavi prema bmw-u mislim da se to ne meri novcem... neko ima kintu i kupi nov bmw...a neko sa mukom zaradi kintu i kupi za 1500e... i sta mislite ovaj sto kupio nov sigurno ga vise voli,od ove mukice koji je jedva skupio kintu i kupio decacki san...ljubav prema BMW -u nema veze sa cenom i modelom auta, BMW je BMW pa koji god...svaki ima dusu

Link to post
Share on other sites