bez adekvatnog naslova


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nemoj se ljutiti ali za ovu cifru ces ga tesko prodati,U zadnjih par meseci sam u potrazi za e46 i cak sta vise isao do nemacke(stutgart,minhen) ...kod nas su cene preterane...ja ti zelim da prodas auto ali mislim da je cena jaka.

Link to post
Share on other sites

Nemoj se ljutiti ali za ovu cifru ces ga tesko prodati,U zadnjih par meseci sam u potrazi za e46 i cak sta vise isao do nemacke(stutgart,minhen) ...kod nas su cene preterane...ja ti zelim da prodas auto ali mislim da je cena jaka.

a pazi, iskreno ja da imam nameru da kupim auto sada ili kad bih uvaljao negde ovaj moj, uzeo bih ovaj bez obzira na 6.000. Ipak je retkost videti u takvom full-u. Izmedju ostalog dok uzmes neku klotaru i probas da zbudzis svu opremu, sve sitnice izadjes na isto a mozda i vise.

Link to post
Share on other sites

dobar mu je auto, kad pregledate sve trenutne e46ice koje se nude njegova je jedna od najzanimljivijih, ima jos jedna za 6900 to prodaje Dane vlasnik bivseg Gang Landa i stanje je besprekorno. Verujem da ce ga prodati za solidnu paru, jel te zove iko brate ?

Link to post
Share on other sites

+1

Bendzuka, ne znam sta si ti gledao u Nemackoj, ali ovakav primerak tamo moze da bude samo skuplji ili sa slicnom cenom nego ovde. Tamo se dobra kola ne prodaju za sitne pare. A gde je jos carina i PDV + servis + registracija...

A sto kaze Lukae39, uzmi najjeftiniji na oglasima i samo probaj da kupis svu opremu sto ovaj ima da vidis koliko bi izasao taj auto...da je sa tim najjefrinijim mehanicki u istom stanju.

Mislim da je cena i vise nego realna i da auto vredi svaki e, naravno ako je i mehanicki u takvom stanju kao sto izgleda. Samo na zalost je sto kod nas ljudi kupe auto samo da je sto jeftiniji da se prica, a posle daju jos jedan takav dok ga srede.

Odlican primerak, nek je sa srecom prodaja. ;)

P.S. Dotegni rucnu, izbija naslon za ruku. ;)

Link to post
Share on other sites

Kako god okrenes mnogo je para, moj drugar je pre godinu ipo dana prodavao 325XI (samo benzin) u istoj opremi samo je bila krem koza, pravih 192 000 km auto kao nov ali bukvalno bez mane, na oglase je izbacio za 6200e niko ga nije zvao mesec dana spustio je na 5600 i prodao je posle 20 dana za 5500e... e46 pre godinu ipo dana identican ako ne bolji jos je imao 17 felne sa novim zimskim gumama.

Link to post
Share on other sites

od 20.09.2015 kad su stavljene plocice i diskovi presao kaze 3-4000km, a od velikog servisa 11.2015 je presao 15000km. To nisam razumeo.

Moja greska izvinjavam se, veliki servis (bez lanca) sam uradio 11.2014. Greska u kucanju.

Link to post
Share on other sites

dobar mu je auto, kad pregledate sve trenutne e46ice koje se nude njegova je jedna od najzanimljivijih, ima jos jedna za 6900 to prodaje Dane vlasnik bivseg Gang Landa i stanje je besprekorno. Verujem da ce ga prodati za solidnu paru, jel te zove iko brate ?

Stvarno nisam preprodavac, i fanatik sam za auto. Smatram da je realno u bas dobrom stanju.

Zato je i ta cena. Pa samo nove zimske gume, akumulator i registracija su 500e.

Zovu druze stalno. Iko god je pozvao dosao je da pogleda, ali problem je sto bi oni koji imaju kesa da ga uzmu za 5000e

a oni koji nemaju daju neka kola (ima i ok auta) u nerealnu zamenu. Oticice ovih dana ja mislim, najavili se dvojica koji su vec bili da gledaju auto.

Pa kako bude.

p.s. Nema dobro a jeftino... Pozdrav

Link to post
Share on other sites

+1

Bendzuka, ne znam sta si ti gledao u Nemackoj, ali ovakav primerak tamo moze da bude samo skuplji ili sa slicnom cenom nego ovde. Tamo se dobra kola ne prodaju za sitne pare. A gde je jos carina i PDV + servis + registracija...

A sto kaze Lukae39, uzmi najjeftiniji na oglasima i samo probaj da kupis svu opremu sto ovaj ima da vidis koliko bi izasao taj auto...da je sa tim najjefrinijim mehanicki u istom stanju.

Mislim da je cena i vise nego realna i da auto vredi svaki e, naravno ako je i mehanicki u takvom stanju kao sto izgleda. Samo na zalost je sto kod nas ljudi kupe auto samo da je sto jeftiniji da se prica, a posle daju jos jedan takav dok ga srede.

Odlican primerak, nek je sa srecom prodaja. ;)

P.S. Dotegni rucnu, izbija naslon za ruku. ;)

Ovu se neke malo starije slike, sredjena rucna odavno. Zivciralo me mnogo.

Sad ima i quad-xenone, fabricki je imao bi-xenone i jedan par sociva, sad ima dva para sociva. :-P i komplet led osvetljenje. Hvala

Link to post
Share on other sites

Svi znamo da kod nas 325 nema vrednost ni priblizno koju bi verovatno trebao da ima, i da zbog nasih zakona svake godine za taj 325 se da 200-250e vise za registraciju(da ne gledamo potrosnju i ostalo) tj.on gubi svake godine min tih 200-250e jos na vrednosti...i pri tom su jos jako retki, i slabije se prodaju...zato verovatno i nije mogao dobiti tu cenu...inace sigurno bi.

Postavi slike da vidimo i kako sad izgleda, sta si se stisao. :) I ako mozes da stavis slike sa onim 17-icama, da vidimo kako mu stoje.

I iz mog iskustva, svi koji kazu da je nesto skupo i da nije toliko to bitno koliko je i kako je neko odrzavao svoj auto...kad hoce da prodaju svoj auto zacene maximalno, a da ne pricam tek o tim zamenama.

Kad bi sracunali koliko kostaju nove gume pa makar i najjeftinije, taj akumulator, servisi koju su uradjeni a koje na vecini auta koji se danas prodaju mora pod hitno da se radi...i + da ne ubedjuju sebe ma nije ni bitno sto ima automatsku klimu(dobra je i manuelna) dvd i navigaciju, M sedista sa memorijom(koja su prava retkost) itd. Sve je to jako puno kostalo kad je auto kupovan i da ne znaci sto ima sve to, niko ne bi bacao pare na te stvari.

A cim te zovu i dolaze da gledaju, veruj da auto vredi sigurno te pare.

Link to post
Share on other sites

I iz mog iskustva, svi koji kazu da je nesto skupo i da nije toliko to bitno koliko je i kako je neko odrzavao svoj auto...kad hoce da prodaju svoj auto zacene maximalno, a da ne pricam tek o tim zamenama.

Kad bi sracunali koliko kostaju nove gume pa makar i najjeftinije, taj akumulator, servisi koju su uradjeni a koje na vecini auta koji se danas prodaju mora pod hitno da se radi...i + da ne ubedjuju sebe ma nije ni bitno sto ima automatsku klimu(dobra je i manuelna) dvd i navigaciju, M sedista sa memorijom(koja su prava retkost) itd. Sve je to jako puno kostalo kad je auto kupovan i da ne znaci sto ima sve to, niko ne bi bacao pare na te stvari.

Koliko li je tek goriva sipao u njega od kad ga je kupio.... :scratch_one-s_head:

Link to post
Share on other sites

Poenta moje price jeste da najrealnije opisem stanje auta, sta je i kad radjeno, a sta nije i sta treba da se radi. Za nekog je moj auto ok odrzavan, a za nekog nije.

P.s. Ja sam taj auto trazio 3-4 meseca, pogledao sam 20-30 primeraka, svaki je bio u oglasima i preko telefona "BEZ ULAGANJA-FULL OPREMA" a kad odem da pogledam....NE PITAJ. Sreca sto vozim kamion pa sam tako, kad me put nanese gledao kola. Da nije toga puko bi makar jos 500e za put.

Link to post
Share on other sites

Ma razumem ja sve, ali mi je i logicno da su servisi radjeni ako je presao kilometrazu koja trazi servis, znaci logicno je da je na svakih 10 000km radjen servis... Takav auto bi trebalo da se tako odrzava... Auto savrseno izgleda i kada bih gledao e46 za sebe sigurno bi bio jedini sa oglasa koji bih pozeleo... :)

Link to post
Share on other sites

Brate svi ljudi koje poznajem i sa kojima se ja druzim rade redovan servis, pa i na kolima od pre 30 godina... Zato mi je bilo smesno sto covek pominje "koliko su placeni servisi" ulozene pare nikad ne mogu da se izvuku iz auta.

Link to post
Share on other sites