Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne pravim se ja ovde pametan ja samo prenosim sta se meni kaze. Filter je nov odradio sam ceo servis. Pumpa je znak pitanja jer je pustala gorivo pa su menjane gumice i sad vise ne pusta nigde. Nije skidana sa auta. Stelovali su je i prvi put je auto iso da kazem dobro ali je treso ko blesav na leru i u voznji na ravnomernom gasu. Kad sam pokupio auto sa servisa palio je na pola kljuca i radio mirno ali je bio mrtav kako je iso. Taj majstor mi je reko da mi je oslabila bos pumpa. Promenim majstora koji kaze turbina je ali nije 100% siguran. Mene glava boli vec 3. Nedelju jer niko nije 100% siguran sta je, a ja izgleda treba sve redom da zamenim pa ce onda sigurno da bude sve ok. Otici cu sutra opet kod njega da pitam za te parametre i da li moze da se to ocita pa cu da javim sta mi je receno

Link to post
Share on other sites

Ne pravim se ja ovde pametan ja samo prenosim sta se meni kaze. Filter je nov odradio sam ceo servis. Pumpa je znak pitanja jer je pustala gorivo pa su menjane gumice i sad vise ne pusta nigde. Nije skidana sa auta. Stelovali su je i prvi put je auto iso da kazem dobro ali je treso ko blesav na leru i u voznji na ravnomernom gasu. Kad sam pokupio auto sa servisa palio je na pola kljuca i radio mirno ali je bio mrtav kako je iso. Taj majstor mi je reko da mi je oslabila bos pumpa. Promenim majstora koji kaze turbina je ali nije 100% siguran. Mene glava boli vec 3. Nedelju jer niko nije 100% siguran sta je, a ja izgleda treba sve redom da zamenim pa ce onda sigurno da bude sve ok. Otici cu sutra opet kod njega da pitam za te parametre i da li moze da se to ocita pa cu da javim sta mi je receno

Link to post
Share on other sites

Ne pravim se ja ovde pametan ja samo prenosim sta se meni kaze. Filter je nov odradio sam ceo servis. Pumpa je znak pitanja jer je pustala gorivo pa su menjane gumice i sad vise ne pusta nigde. Nije skidana sa auta. Stelovali su je i prvi put je auto iso da kazem dobro ali je treso ko blesav na leru i u voznji na ravnomernom gasu. Kad sam pokupio auto sa servisa palio je na pola kljuca i radio mirno ali je bio mrtav kako je iso. Taj majstor mi je reko da mi je oslabila bos pumpa. Promenim majstora koji kaze turbina je ali nije 100% siguran. Mene glava boli vec 3. Nedelju jer niko nije 100% siguran sta je, a ja izgleda treba sve redom da zamenim pa ce onda sigurno da bude sve ok. Otici cu sutra opet kod njega da pitam za te parametre i da li moze da se to ocita pa cu da javim sta mi je receno

Link to post
Share on other sites

Pika je dobar

To su mi svi rekli zato sam i otiso kod njega. Ali on kaze da misli da je turbo a ne pumpa. I ja sas nisam u finansijskoj situaciji da se igram i da promenim turbo a da nije do njega nego je do pumpe npr. I neverovatno mi je da ne moze sa sigurnoscu da se kaze sta je

Link to post
Share on other sites

Prvi je bosch servis todorovic drugi je pika motosport. Pika pakuje Igoru e36 za drift, ne sumnjam da covek zna sta radi samo ne znam sto ovo moje ispade neki problem

Nije do tvog svi su u kurcu tds-ovi.

Juan, lepa ti je petica. predstavi ga, da vidimo kakav je.

Link to post
Share on other sites

Nisu, ja znam jedan da je bas full uradjen, a drugi je ovaj Juanov. Vise ne znam ni jedan da radi bas kako treba. Vidim i na forumu, pojavi se, bude ga neko vreme i nema ga. Poslednji je bio neki 725tds, njemu je pumpu Zeravica radio, ovde je decko pisao o tome. Al nema ni njega, verovatno je prodao sedmaju.

Link to post
Share on other sites

Ko na jugu ima originalnu bmw dijagnostiku pored Mitica u Nisu? Pregledan je auto detaljno od strane jednog caletovog prijatelja i nije se naslo nista sumnjivo, turbina slabije puni tj kako kaze majstor na granici je, ali nije potpuno siguran da je turbina u pitanju i sve sumnja da je ustvari muci neki vakum koji on nije uspeo da nadje. Posto ima univerzalnu dijagnostiku reko mi je da odem negde gde imaju originalnu jer kako kaze ta originalna ce sigurno bolje pokazati stanje i ukazati na problem

Link to post
Share on other sites