Recommended Posts

ma naletim na benzinskoj pumpi na ovo 1,20 eura , nesto povoljno pogledam na njihovoj stranici cuda stvara :) pa da pitam slucajno znali ko , doduse iz ovog sam programa kupio sprej za ciscenje motora i bio sam prezadovoljan cijena 2,5 eura cisti ko lud ne ostecuje boji niti plastiku, gumu a dere prljavštinu, pa reko da vidim jeli oko ovo uzimao. Hvala

Link to post
Share on other sites

Ja sam koristio k2,dobra stvar,dodue na benzincu,probaj,male su pare u pitanju

Ma nije problem cijena no kontam mogu li sta zafrkati ? ima li kakvih nezeljenih efekata :)

Link to post
Share on other sites

K2 tecnost za pranje motora je neprevazidjena,pasta za poliranje je isto ok tako da prica da je fus meni ne pije vodu.

Ako je neko imao lose iskustvo neka ga napise

Link to post
Share on other sites

Solidni su to proizvodi, nista konkretno lose ne moze za njih da se kaze... ja sam uvek turao wyns motul ili liqui molly aditive za dizne i uvek mi isti paja bio pre i posle

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Za Mirsada, ne, nece moci da ti objasni jer je poceo ATF ulja da maze i na hleb. Najpre ga je preporucivao za podmazivanje pumpe a sad cisti dizne, leci suljeve i hemoroide. Sipanje ulja u dizel je glupost.

Link to post
Share on other sites

Ja sam svojevremeno sipao dvotaktol sintetički, po preporuci majstora i to dobrih. I nista nisam primetio, čak ni placebo....

Link to post
Share on other sites