Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svidja mi se jer izgleda kao obicna sijalica a ustvari je Led :) mada sam citao da su neki imali problem prilikom ugradnje istih zbog toga sto trose toliko malo struje da kompjuter misli da su pregorele sijalice pa iskljuci dotok struje,ali videcemo za koji dan :)

Link to post
Share on other sites

Viljuske sam uzeo remontovane od nekog lika iz Kragujevca,citao sam po forumu da su zadovoljni dosta njih pa sam se i ja odlucio za njega i zasad stvarno sve pohvale :)

Link to post
Share on other sites

Stavljene i xennon look sijalice u farove,zasad samo ove dok ne budu jednog dana farovi sa socivom,tad ce biti redovan xennon ugradjen :) svetli lepo belo a ne onako zuto kao ranije :)

20160619_041801.jpg

Link to post
Share on other sites

Spremi se,marka sijalice je... Eagle eye ?????? to obicno na buvljaku mozes naci :) onako plave boje su te sijalice ali kad se upale svetle belo,oko 1000 dinara je par,svetle istom jacinom kao obicne samo su bele,na proslom autu sam ih imao u dugim svetlima vise od godinu dana i nisu crkle,ok su :)

Link to post
Share on other sites

Isto na buvljaku,ovde kod nas u Subotici ima jedan lik sve zivo prodaje,led sijalice,folije,folije za farove,paste za poliranje,protocne lonce,maglenke,presvlake,ma sve zivo ima :D mada sam imao problem sa tim unutrasnjim led sijalicama,ako budes uzimao uzimaj sve CANBUS i onda ce biti ok,ja sam moje morao zamenuti za te i sad je sve ok ;)

Link to post
Share on other sites

Te CANBUS led su kod nas oko 400din po komadu,a imas dosta sijalica :D s tim da sam u osvetljenje kod nogu vozaca i suvozaca trebao staviti led sijalicu sirine 39mm ali uglavio sam od 41mm,puno lepse svetli jer ima vise dioda :)

Link to post
Share on other sites

Ako je od abs-a super,onda je kao original :) gledam sad taj spojler i onaj krovni spojler-kacket,bice jedan od ta dva najverovatnije u neko skorije vreme :) nedavno sam nasao bio Csl spojler za gepek od Carbona,ali dok sam se javio neko ga je vec uzeo :D

Link to post
Share on other sites