DangaraBMW

BMW e46 316i daily

Recommended Posts

Bas brutalno izgleda boja, nadam se da ce jos vise slika biti sa sklapanja auta to je najzanimljiviji deo, jedino je mana sto sve sto je oronulo bode oci kad se vrati na auto pa bude skuplje sastaviti nego rasturiti auto :D

Odlicno izgleda, boja jos bolja nego pre. Svaka cast na trudu.

Kazi mi molim te, gde si kupio opruge za njega i koliko si platio?

Ima dosta novih djelova kad sklapanje dodje na red, a neke cemo osvjezit, stigle su i nove zabice za lajsne na vratima jer sam dosta njih slomio dok sam skidao. Tako da, bice to sve ok...

@Mauro

Opruge sam nasao u Mostaru, mislim da su bile 50e...bas je tesko naci oprugu za e46 koja spusta onoliko koliko bi ste zeljeli ?

Ja planiram gewinde ubrzo, pa ce sve biti mnogo bolje..

Bice to bombona kada se sastavi :)

Da je bilo "srece" da te cukne od napred da mozes da uzmes sve sto treba za restyle :P :D 

Bice to bombona kada se sastavi
Da je bilo "srece" da te cukne od napred da mozes da uzmes sve sto treba za restyle   
Hahaha ja sam mislio da sam jedini ludak koji se zato ne boji cukanja napred hahaha :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

IMG-20190326-102439.jpg
IMG-20190325-110144.jpg
To se cekalo bratane, svaka cast, auto je ko lutka ispao a felne blago receno perverzija. Da bezbrizno putujes svuda i da te sluzi bez incidenata ne ponovili se. Daj jos koju slicicu da vidimo taj efekat tek ofarbanog i ispoliranog auta :)

Bas lep auto brate :)

On 3/31/2019 at 11:35 PM, DangaraBMW said:

IMG-20190330-224604.jpg

IMG-20190331-153753.jpg

IMG-20190331-153813.jpg

Odlican!

Jedino sto bih dodao je malo veci izduv i nista vise. Svaka cast kako si ga sredio!

3 hours ago, DangaraBMW said:

IMG-20190523-121353.jpg

Sad je malo ljepse kad je odradjen izduv ?

Nema dalje.

Svaka cast za auto!

IMG-6536.jpg
IMG-6539.jpg
To je to
Kompletiran je sad bas. Svaka cast na ulozenoj ljubavi, novcu i strpljenju, pogotovo peh onaj sto si imao istrajao si. Auto je bombica prava. Sad uzivaj celo leto i vozi zasluzio si predah

Au bas je lep auto. Nema greske. Ne znam samo kako bi mu stajao neki bas diskretni lip na gepeku? 

Imao sam lip prije na gepeku, u garazi je, neka ga malo ovako, pa cemo za promjenu staviti... ?