BMW E46 KUPE i E46 KABRIOLET


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

9 meseci sam mu kukao da mi proda, imao sam srecu tu da je kupio f10 pa mu trebala lova za posle inace kudjo. Mnogo znaci kad kupujes auto od nekog koga znas i kako ga je odrzavao. Bukvalno sednes u auto i ne razmisljas, osetis nekakvu sigurnost sta znam. Dok sam imao e60 bio sam sav nesto napet ne siguran, jos kupio auto od coveka bankara al dzabe kad ga ne znam. Svakako bih mogao posle ovakvog neki e60 ristajl, ne mora da bude u m optici, samo da je dobar i da je ocuvan, ne verujem da cu moci da se izborim za 6er.. 

MA samo da nemam glupe kvarove, uvek ima nesto da se doda bez obzira na sve. Jednu diznu cu mozda morati da mu zamenim i grejac na njoj. 

Link to post
Share on other sites

Vidi, da ima siber, verovatno bi ti ja sada kukao narednih 9 meesci :)

Top masina, ali top! Puno srecnih km ti zelim ;) 

18 minutes ago, Stefan L. said:

jos kupio auto od coveka bankara

Razlog vise da sumnjas (jos ako se lik zove Marko :P:D:D :D. Veruj mi, 10 godina sam radio sa takvima ;)

Link to post
Share on other sites

Ista prica kupio sam auto od drugara i odmah neka sigurnost, crkao je ccc ali to niko nije mogao znati, ostalo sve po planu. Kada sam kupio znao sam da cu raditi letvu, za toliko mi je i umanjena cena. Sada mi se jednostavno ne rizikuje sa drugim autom, imao sam ponude ali sam odustao od prodaje, uzivam do neke slicne situacije.

Link to post
Share on other sites

Najbitnija stvar kada znas od koga uzimas. Tako sam ja uzeo od drugara jedan auto. Telefonom, nisam ni gledao, samo otisao i pokupio ga na parkingu.

Jako lepa masina. Svidjaju mi se sedista bas bas.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...