Izgoreo mi je auto


Recommended Posts

Hmmm.Sajla za gas i creveto za kvacilo.nadam se sutra,bio sam danas poslom do bgd-a pa sam malo i umoran al mozda i veceras bude. e ajd ja da pocnem da tragam za majstorom za plin,treba neka crevca da se zamene i da se proveri sve.pa aj dajte neku ponudu,pozeljno blize meni ako je moguce

Link to post
Share on other sites
  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dovezao sam auto kuci :dirol:

ide.koci.

ima jos da se sredjuje al sam se ispucao sa kintom (a jos akumulator nisam kupio)

tako da ce ostalo da saceka malo , polako.

i jedno pitanjce , kvacilo mi mnogo sporo vraca i mnogo je kruto.,sta bi to moglo biti ?

Pozz i hvala svima na podrsci.

Link to post
Share on other sites

:buba: Greota od boga da stoji neispravan .

Kao sto rekoh osposobljen je ali ima jos posla.

Prvo plin da namestim,razmisljao sam da prodam

al greota jer imam i atest a i skupoca...

Pa ako se neko ponudi da radi da se dogovaramo.

e i treba mi Kaseta komplet sa bravicom ako neko

ima da se i za to dogovorimo. Bice slike popodne.

Link to post
Share on other sites
a shto je majstor skinuo creva od plina? shto je skinuo mixer? shto je uopshte to dirao?

Skinuto je crevo sto valjda greje jer je oprljeno pa da ne rizikujem

i skinuta creva sto idu u protokomer tu negde

znaci da kupim creva i one lulice da se ne zezam opet za sitne pare

i da se provere spunle i kablovi od struje za plin. pa ako je neko raspolozen

za to nek se javi.znaci generalno samo da se vrati kako je bilo..sacuvao sam sve da se vidi gde je sta bilo .

Link to post
Share on other sites

Ljudi dajte pomagajte da sredim plin ce da platim,castim sta vec mnoooogo bre skup benzulin :vampire: jes da ideeeee al..

jos sad kad sam navikao na yugica :vampire: eeeej puna bocca 1000dinge de to ima .ko biciklet da vozim

Link to post
Share on other sites

Pa vidi kod babica... Bolje da ti sredi majstor jednom za svagda nego da ides bilo gde, pa da se jebes sa njim uvek....

Kao sto kazu, bolje los uredjaj kod dobrog majstora, nego dobar uredjaj kod loseg majstora.... I kad ti dobar majstor sredi, i potrosnja ti je za 1l do 2l u vrh glave veca.... A i ide...

Link to post
Share on other sites