Izgoreo mi je auto


Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zasto i kao to oni znaju, ali ta instalacija ko zna kakva je i koliko kosta, batali te price, ti ne vozis tog snicer-a. Jednostavno, da je plin dobro pogonsko gorivo, cela auto-industrija bi mu se okrenula, ali ovako, glupo je i pricati o tome.

Naravno, ko hoce plin, nije me briga, u svoj auto ga stavlja, ne u moj.

Razumem ja razne modifikacije na automobilima, koje se uglavnom rade da bi auto bolje isao itd, ali modifikacije da mu oduzimas snagu, to vec ne razumem.

mislio sam na ovaj...

Link to post
Share on other sites
kada sam ga kupio,imao je ugradjen plin,ali sam ga prodao. kajao sam se onih dana kada je litar bio preko stotke

mislim da ga necu ugradjivati ,pa ipak je moj samo 318

Potpisujem

Uzmes auto sa manjom kubikazom, manje trosi i uzivanje.

Alex, cestitke za trecu zvezdicu, dobio si drugo zvanje, cin jbt, eeejjjj :):preved::)

Link to post
Share on other sites
slushaj matori...

shta bi ti rekao na kada bi se u tvoj dizel ugradio plin i kada bi te voznja koshtala josh jeftinije nego sada i kada bi tvoj auto pri voznji na dizel u kombinaciji sa plinom dobio josh nekih 15ak konja i mnogo vechi obrtni moment?

Zasto, pa dovoljno je jeftina i ovako. Onog trenutka kada vise ne bih bio u mogucnosti da ga hranim, uzeo bih neki sa manjom kubikazom, manjom potrosnjom i sta ces bolje.

Aj vise da ne kvarimo coveku temu. Ja rekao svoje, ti svoje, sta nas boli sto jedan drugog ne razumemo. Jbs razumevanje idemo da pijemo i razumecemo se extra :):):preved:

Link to post
Share on other sites
Ma dobro, pije pametno..

Sta ce, ima granicu....

A granica mu dok se ne usere....

ovo brate bash nije bilo lepo

zamisli kada bi ja stavljao govna u isti kontext sa tobom

Link to post
Share on other sites
JA tek sad ukapirala da se zvezdice dobijaju po broju postova...znaci...kvantitet je bitan a ne kvalitet :)

pa zar stvarno mislish da ovde ima toliko kvalitetnih ljudi? :preved:

Link to post
Share on other sites
ovo brate bash nije bilo lepo

zamisli kada bi ja stavljao govna u isti kontext sa tobom

JA mislio da je rekao "Dok ne usere" a ne "dok se ne usere"! Evo tek sad video...

Link to post
Share on other sites