Izgoreo mi je auto


Recommended Posts

imas tipa iz Kovina koji rastura kockice i prodaje delove.Zove se Goran 064/127-85-17 i 013/745-196 pa ako ti nesto zafali verovatno ces naci kod njega.Pozdrav i samo napred.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jos jedno pitanjce.

Kad se ovo zavrsi.

razmisljao sam odavno o farbanju auta ,pa me interesuje

ko to ovde radi,i koliko bi to otprilike kostalo /trajalo ?

znaci u pitanju je farbanje celog auta. nece verovatno

biti skoro ali cisto da znam cene otprilike i ko to radi.

kod mene u Despotovcu cena se krece od 500 evra pa navise.Zavisi sta sve ima da se radi i koja se vrsta boje koristi akril ili metalik,a cuo sam da u Svilajncu tip radi za 1000 evrica i auto ti bude kao da je izasao iz fabrike.rasturi ga celog ostanu samo goli limovi pa cak i motor vadi./to sam cuo od druga/

Link to post
Share on other sites

Moja iskrena preporuka je nas kolega 'kolibarka',mozes se sa momcima oko svega dogovoriti,zavrsavaju moju kockicu(druze kupio si od mene onu ;plastikariju),postavicu slike pa mozes doneti sud!!!Dakle moja topla preporuka je majstor Zlatko!!!

Link to post
Share on other sites

O druze iz SD.pozdrav! Secam se da si mi pricao za to , ok razmislicu pa cemo videti polako samo.

Ovaj decko sto mi radi sad auto mi je rekao da ce da mi sredi sve ,ali se ne prcka oko plina.

da napomenem da je instalacija od plina (creva isparivac spunle) netaknute ali su zice pogorele i

osiguraci se istopili. :D

tako da ako neko i to zna trebace da se veze. ali otom potom da se on osposobi za benz posle

lako.

P.S. Alek jel ti gotov auto? slike??

Link to post
Share on other sites
Moja iskrena preporuka je nas kolega 'kolibarka',mozes se sa momcima oko svega dogovoriti,zavrsavaju moju kockicu(druze kupio si od mene onu ;plastikariju),postavicu slike pa mozes doneti sud!!!Dakle moja topla preporuka je majstor Zlatko!!!

jbg,alek ,moram na ovaj nacin da ti posaljem poruku ,zvao bih te ali pojma nemam gde mi je telefon,pre dva sata smo dosli iz komore ,morali smo da potrosimo jos vremena na neke sitne dorade da bi auto ispao perfektan,posto je u komori osvetljenje kud i kamo jace nego u garazi gde smo ga pripremali, uocili smo par nedostataka pa smo morali da ih dovedemo u red,i onda smo dosta vremena potrosili na zastiti svih onih delova kojei se ne farbaju,, a sama ta zastita delova je najpipaviji posao ,ide na zivce samo tako,tako da nismo hteli da ga farbamo ,na neki nacin smo bili premoreni ,ali nije stvar u umoru ,vec da u takvim situacijama se prave greske i previdi,tako da ga farbamo sutra,ujutru,ne ide da svo ovo vreme koje smo mi potrosili ,takodje i novac koji si ti ulozio upropastimo zbog zurbe, ,radicemo u subotu celu noc ako treba

da bi auto bio sklopljen za nedelju a i u nedelju imamo vremena ,obzirom da ti neces da dodjes pre -11-12 sati ,ne brigaj ti nista,danas smo uzeli boju ,znas kao je dobra ,uostalom videces,

izvinjavam se clanovima foruma sto na ovaj nacin saljem privatnu poruka ,jbg ,mesenger jos nije proradio

Link to post
Share on other sites

jesam,ali bice dodatnih troskova jer hocu jos nekoliko stvari da izmenim cisto preventivno.

popodne nosim akumulator pa valjda i da probamo da vidimo sta se dogadja.

Link to post
Share on other sites

znas li koliko ce te izaci opravka? mislim novca naravno.....

Link to post
Share on other sites
znas li koliko ce te izaci opravka? mislim novca naravno.....

oko 250 e

150tak delovi

i 100 ruke.

Mislim da to i nije strasno ako uzmem u obzir da

nista ne budzim.secem.lemim..... znaci sve original

sa sve bmw znakovima na svakom crevcetu.zici,konektoru

kapi,kablovima i drugim kompom (onim ispod kasete)

ne znam dal sam nesto zaboravio.

Link to post
Share on other sites

Pa sa obzirom da ti je auto osposobljen... iz mrtvih... mislim da nije puno.... a ti si hteo da uzmes jos jednog bmw-a samo za delove, a to te ne bi sigurno izaslo jeftinije od ovoga...

Link to post
Share on other sites

Vratio sam se.Namesteno je sve sem sajle za gas koju nema :P

ali nadam se da ce sutra biti namesten i spreman

Posle samo ostaje da se veze plin i da se nastavi sa normalnim

aktivnostima ;) .

Link to post
Share on other sites
Marko i Zarko iz Selevca, su vrhunski poznavaoci BMW-a, ja kod njih odrzavam auto vec 7 godina, i samo reci hvale.

Prvo puno srece Bobane, nadam se da ce sve biti kako treba.

Hmm, Marko i Zarko ;):):P

A jbt de me nadje. Aj ovako. Prvo moram da kazem da smo Marko i ja dobri prijatelji, pa je i logicno da mi on odrzava auto. Marko i Zarko su zajedno radili dugo, medjutim posle su se malo potkacili i raskantali. I jedan i drugi su bas tako vrhunski majstori, ali ipak Marko je jaci. Ne zato sto smo prijatelji, vec zato jer covek ima vise iskustva. Sada radi svako za sebe, ali jedan drugome pomazu jer su tu u istom dvoristu. U sustini koji god od njih dvoje da radi auto, taj auto ce stvarno biti popravljen, jer se vode onom starom politikom, da kad urade to vredi, a ne ono samo da ti nameste i uzmu kintu. Kada smo vec kod kinte, koliko su skupi ili jeftini zakljucite i sami po ceni, po kojoj se biti sredjen Bobanov auto.

Za Zarka ne mogu toliko pricati jer mi sada iskljucivo Marko odrzava auto, ali dovoljno je reci da kada mi se auto pokvario u Sokobanji, Marko je dosao sa slepom da me odvuce u SD i pritom mi naplatio samo gorivo koje je potrosio dok su mi neki tipovi trazili 200e samo da me odslepaju. Dobro, tu je u pitanju i prijateljstvo, ali garantujem da ce covek za svakoga doci i pritom mu naplatiti extra povoljno. Takodje kada sam isprobavao diff-ove, a isprobao ih jedno 10 kom. od najkraceg do najduzeg, covek mi 10 dana, svaki dan skidaj jedan, stavi drugi, ako nije sper, pakuj u drugi izmenjao 10 diffa dok nisam nasao onaj koji meni odgovara i sve to naplatio 100e. Recite mi samo jel postoji kod vas majstor da vam proda i ugradi sper, i to 10 puta skidaj, stavljaj, svaki dan a pritom sve OK, nego meni se ne svidja pa ajd menjaj i da vam sve to naplati 100e.

Kao sto rekoh, ima tu i prijateljstva ali covek stvarno radi extra i po extra cenama.

Stavicu za par dana i njega kao preporuku, tamo u majstorima, ali samo da sacekam da se odradi jedna strana na netu, kao reklama.

No da vise ne kvarim temu, jos jednom, puno srece Bobane i javi sta je bilo.

Link to post
Share on other sites