Izgoreo mi je auto


Recommended Posts

che ti pomognemo, step by step...

1. shta je ostalo od instalacije sa prekidacha?

kako niko druze?evo majstor babic se nudi...:pleasantry:

nije to toliko komplikovano,uz dobra upustva,koja ces dobiti ovde ako se malo razumes mozes srediti plin :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prvo ja sam protiv plina, ali ok, ko hoce neka ugradjuje, a ti Bobane, pa trosi manje od 10l i pricas o plinu. Kakav plin jbt, sve ispod 10l glupo i pomisljati da gusis bmw plinom. Teraj bre to i uzivaj.

Link to post
Share on other sites

Pa ne bih sam to da radim jer nisam strucan,a i posle ove nesrece mi se ne mili da se igram sa tim

kupio bih ja nova creva i to sto treba pa da mi to neko resi ,platicu sta treba al da to lici da ne buzim

nesto pa da se ne daj boze upalim o5.

Link to post
Share on other sites

pa onda idi u neki servis za ugradnju plina kod vas i neka ti to zavrse,nije to neka mudrost posto je kod tebe sve ugradjeno,samo da se poveze i zameni sta treba...ili dodji do bga,ima majstora...:)mada mislim da je samo cimanje,nije to neki posao uraditi,,,, :pleasantry:

Link to post
Share on other sites
Prvo ja sam protiv plina, ali ok, ko hoce neka ugradjuje, a ti Bobane, pa trosi manje od 10l i pricas o plinu. Kakav plin jbt, sve ispod 10l glupo i pomisljati da gusis bmw plinom. Teraj bre to i uzivaj.

nirvana brate ako je iko ugushio svoju karoseriju to si onda ti sa tim dizelom :)

Link to post
Share on other sites

Pa ti i da vratis creva, mislim da bi opet trebalo da se steluje, tako da pravac Babic...

Link to post
Share on other sites
nirvana brate ako je iko ugushio svoju karoseriju to si onda ti sa tim dizelom :)

Babicu, to neko prozivanje na moj racun.

Vozim ga ja kakvog mi ga fabrika dala, i on bas ide onako kako su oni hteli.

Te govnarije sa plinom cu priznati onda kada bmw pocne serijsku proizvodnju plinskih automobila :preved::):vampire:. Do tada psssstt.

Link to post
Share on other sites
Babicu, to neko prozivanje na moj racun.

Vozim ga ja kakvog mi ga fabrika dala, i on bas ide onako kako su oni hteli.

Te govnarije sa plinom cu priznati onda kada bmw pocne serijsku proizvodnju plinskih automobila :):):preved:. Do tada psssstt.

bash zato i ne chutim. a metan koji sam ja naknadno ugradio je postojao pre vishe od 10 godina i to fabrichki u tvojoj i mojoj karoseriji. dodushe karavanima

Link to post
Share on other sites
bash zato i ne chutim. a metan koji sam ja naknadno ugradio je postojao pre vishe od 10 godina i to fabrichki u tvojoj i mojoj karoseriji. dodushe karavanima

A koji tacno model? Negde sam video da postoji 518g e34, to je na plin zar ne? Jel postojao jos neki model 2.0 ili 2.5?

Link to post
Share on other sites
:) niko da se oglasi po pitanju sredjivanja plina :preved: :vampire: :vampire:

Dodushe sinoc sam bio do Smedereva 80tak km tamo amo

6,5 - 7 litara me zakrpilo /

pa druze,sta bi ti hteo?ne vozis moped.moj sad (trenutno rastelovan) trosi do 15 na 100,ali znam da je to privremeno tako da se i ne nerviram nesto preterano a ti si ga pokrenuo iz mrtvih pa te sad kao plin zajebava,te ovo te ono.hvala bogu da si ga sredio,sedi,vozi i uzivaj.poz!

Link to post
Share on other sites
Ma da, malo je sto Snicer stavlja plin u kola od 552 ks...http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=911

Zasto i kao to oni znaju, ali ta instalacija ko zna kakva je i koliko kosta, batali te price, ti ne vozis tog snicer-a. Jednostavno, da je plin dobro pogonsko gorivo, cela auto-industrija bi mu se okrenula, ali ovako, glupo je i pricati o tome.

Naravno, ko hoce plin, nije me briga, u svoj auto ga stavlja, ne u moj.

Razumem ja razne modifikacije na automobilima, koje se uglavnom rade da bi auto bolje isao itd, ali modifikacije da mu oduzimas snagu, to vec ne razumem.

Link to post
Share on other sites

Pa kako ne razumes,kinta je u pitanju, oduzmes mu performanse za po grad a kad ti bash treba prebacish na benz i kidas, do skora je bilo duplo jeftinije voziti na plin,pa sto da se ne ushtedi neki dinar ako moze.Zar treba sad zbog ponosa da se placa vishe.LPG nije nishta loshe,samo sto su kod nas zbog cene doshle najgore marke i prinaucili se majstori pa svako ugradjuje,i to stvara loshu sliku.

Link to post
Share on other sites

jbg ja vozim 5-6 godina u nazad na plin i zadovoljan sam,bar kod mene u voznji razlika je jako malo skoro i neprimetna,ali je zato u dzepu osetna i te kako...:)

jbg o ukusima ne vredi raspravljati....

Link to post
Share on other sites

Razumem ja to Alex, znam da je kriza, ali brate ispruzi se koliko si tezak.

Reci mi samo ima li logike, voziti auto ciji delovi su izuzetno skupi a nemati za gorivo. Kada covek vozi golfa cije delove mozes naci u trafici, koji su kao paklica cigareta, onda ok, nema se jbg, pa sta ce, na kraju ajd i tu da ustedi, ali voziti auto na kojem svaka intervencija kosta 3x vise, i nedaj boze tako nesto se desi, za to se ima, a za benzin ne. Nema logike.

Link to post
Share on other sites
Pa kako ne razumes,kinta je u pitanju, oduzmes mu performanse za po grad a kad ti bash treba prebacish na benz i kidas, do skora je bilo duplo jeftinije voziti na plin,pa sto da se ne ushtedi neki dinar ako moze.Zar treba sad zbog ponosa da se placa vishe.LPG nije nishta loshe,samo sto su kod nas zbog cene doshle najgore marke i prinaucili se majstori pa svako ugradjuje,i to stvara loshu sliku.

slushaj matori...

shta bi ti rekao na kada bi se u tvoj dizel ugradio plin i kada bi te voznja koshtala josh jeftinije nego sada i kada bi tvoj auto pri voznji na dizel u kombinaciji sa plinom dobio josh nekih 15ak konja i mnogo vechi obrtni moment?

Link to post
Share on other sites