e36 328i cabrio


Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bla pali i goni nediraj nista kakvo mjenjanje motora na slabije

a sto se chipa tice evo ti podaci i garantiram ti za njegov rad i sve inace covjek je radio sve najbrze aute u BiH tako da sa njim nema zajebancije a strucnjak je za BMW i opel i jedini u BiH ima valjke i radi remap automobila

sm chiptuning 328

jel se optimizira na valjcima? jel to garantovanih 20ks za 323 motor jer idem posle na dyno...

Link to post
Share on other sites

ewo jedan slika iz posete auta kod majstora, inace ofarban je i prednji branik ali sam zaboravio da slikam... ostalo je josh sutra da ofarba zadnji branik, i onda poliranje celog auta...

picture059cf4.th.jpg

Link to post
Share on other sites

prodajem, ali i sredjujem :D

moram da nadjem negde ovu lajsnu na prednjem braniku shto mi fali (neko mi maznuo) i rucicu menjaca od e36 koznu...

kupio sam pavlovievu mast tako da cu sutra da namazem i sedishta i tako :clapping:

Link to post
Share on other sites

Denis je u pravu. Ako je precnik

18 incha - 17 incha to je 1 inch. Podeli sa 2 zbog poluprecnika dobijes 1,27 cm nizi auto. Profil gume moze da utice 0,5 cm ne vise. U zavisnosti da li je 40 ili 45.

Link to post
Share on other sites
Denis je u pravu. Ako je precnik

18 incha - 17 incha to je 1 inch. Podeli sa 2 zbog poluprecnika dobijes 1,27 cm nizi auto. Profil gume moze da utice 0,5 cm ne vise. U zavisnosti da li je 40 ili 45.

pa valjda ima "pravilan" profil gume!? ako ima onda je isto ima li 15 ili 19!

Link to post
Share on other sites

Evo Ti slike onog preparata Turtle vox sto smo Ti transporter i ja preporucili. Danas sam kupio novu bocu u Nisu cena nepunih 500 dinara. A vredi. Moze trajati skoro godinu dana uz 15-to dnevna ciscenja.

PC300036.JPG

PC300037.JPG

Ako si zainteresovan. Mogu Ti poslati... Pozzz

Link to post
Share on other sites
Denis je u pravu. Ako je precnik

18 incha - 17 incha to je 1 inch. Podeli sa 2 zbog poluprecnika dobijes 1,27 cm nizi auto. Profil gume moze da utice 0,5 cm ne vise. U zavisnosti da li je 40 ili 45.

dzabe shto ce da bude blizi zemlji 1cm, kad ce od ruba do gume izgledati vishlje

Link to post
Share on other sites
Leon dobar ti je volan za igrice ;)

To je radi edukacije klinca. On malih nogu mora, da zna da se automobili dele na BMW i ostale.

Link to post
Share on other sites