e30 325i ( M technik 2,BBS RS , Eisenmann...)


Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nekako mi lakse kad je skinem samo mi hladno neda mi se :) sta cu kad sam ljencina :)

@ sparco da krov je nov radjen ovde kod nas neznam tocno za cijenu

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

normal_49e0b421e5e65.jpeg

normal_49e0b3f07f15c.jpeg

thumb_49e0b3dbb6467.jpeg

evo posto mi svi govore spusti auto bla bla bla danas uvaljene prednje crvene i zadnje ljubicaste spirale auto se ponasa dosta solidno samo sto radi mekanih serijskih amortizera nema zeljenu krutost ali uskoro ce plinski amorti i to sanirati :diablo:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

evo danas dobio neki fotic pa to odma isprobao :prankster2: da vidim kakve su slije sa novom fotkalicom evo rezultata :hunter: prije radova da ga sliknem malo ako bog da do kraja 7 mjeseca nece ni slicno izgledati :dance3: gomila dijelova je nabavljena neke cu tek da nabavim i samo volja puno gajba pive i slaganje pa kako ispadne :dance3:

normal_4a2c125a82df6.jpeg

normal_4a2c12eb597b3.jpeg

normal_4a2c11e1e550b.jpeg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

evo malo da vam osvjezim oci ja i kolega danas malo izdrkavali kako mi to volimo reci pa malo slikali moj bimer i njegov cabrio trebala su biti tu jos 2 vrhinska primjerka ali jedan u tehnickom nokazutu od alkohola a drugi otiso da ladi jaja na more pa samo nas 2 ali dosta da se vidi sta s ima hihi

ev malo ruzni ja i lijepa moja KUCKA :crazy:

normal_4a5a287312e63.jpeg

malo old school prtljaznik da nekazu da je neuredan

normal_4a5a1cc9df607.jpeg

jedan od najcistijih i najzdravijih motora u kocki koju imate priliku vidjeti kod nas to garantiram

normal_4a5a1d38c7a56.jpeg

o sad moja KUCKA malo :crazy:

normal_4a5a1c7083ca6.jpeg

normal_4a5a279305787.jpeg

normal_4a5a281128baf.jpeg

normal_4a5a1b4998015.jpeg

a evo sad mene i majn koleg in d akšn :crazy:

4 door e30 vs. cabrio

2.5 12v vs. 2.5 24v

normal_4a5a2386eb642.jpeg

normal_4a5a25621b948.jpeg

normal_4a5a231fdbe30.jpeg

normal_4a5a26a44adae.jpeg

normal_4a5a220c25d34.jpeg

normal_4a5a27279e438.jpeg

normal_4a5a24bd9843a.jpeg

eto nemojte da drkicu previse bacate tesko se cisti sa namjestaja hahhaa

pa nas popljujte ili pohvalite na vama je red za ovu turu rekli smo svoje :crazy:

Link to post
Share on other sites

Eto da te poplujemo malo, pi . . o jedna kocka ti je za medalju, kod mene u gradu ima samo jedna u ovakvom stanju 318is, i dan danas se okrenem za njom, sve pohvale za auto, felne vrh.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

evo malo slika danas nabacio amortizere nazad doduse polovni bilstein ali ko novi i prednje gewinde sa novim bilstein punjenjem auto lezi ko pegla na cesti to nije normalno malo kruto na rupama ali jbg zato na dobrom asfaltu doslovno nenormalno nema sanse da pomakne ix pogon i zakucan uff..... :preved: evo malo slika

ovo sam skino sa auta njegovi rodjeni tek im 19 god hahha

normal_4a82fbbfed124.jpeg

a ovi su dosli na njihovo mjesto naravno sa novim odbojnim gumama one su bile malo lose

normal_4a82fb465f78c.jpeg

i prednji sa novim uloskom bilstein i novim odbojnim gumama i jastucima

normal_4a82faaf0ade4.jpeg

a evo garazice dje se to sve radi na mom autu kolega radi u losim uvjetima ali u tijeku je gradnja vece i bolje ;)

normal_4a82ffbd21490.jpeg

btw. kolega je prodao ovaj brock i stigle su ALPINE B) slikamo se uskoro cim malo vremena ufatimo :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

evo i jedna snimka od proslog vikenda malo bili na pisti pa se utrkivali smile.gif

327i vs 325i oba su nekad bila n X pogonu ovaj ljubicasti je prosle godine vozio finale klase 15 u mostaru sa vremenom 15.1 pa eto...

cim kolega podigne sve snimke postavit cu ima jos desetak utrka sta smo vozili

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Jedan savet samo! Jel znas prawilo pneumatika za X-a????

hehe znam ja X-a napamet uzduz i i svakako ;) ali ovo nije x vise iscupao sam taj teret sa auta :preved:

Link to post
Share on other sites