Recommended Posts

ko nije bio prosle godine , debelo se zajebao .... potrudite se da i ove godine ne napravite istu gresku .....

znaci mnogo alkohola , gologuzih igracica i hostesa , masa ljudi , nocni provod izmedju dva trkacka dana itd itd itd.....

indexhz2.jpg

w800.png

Link to post
Share on other sites
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

naravno tu smo i da bi prezentovali svoj omiljeni bmw klub

evo i spota o proslom dogadjaju u kg

kao i the best of drift king 2008

http://vimeo.com/3021409

Link to post
Share on other sites
bilo je mnogo lose :preved:

Nadam se da ces ove godine biti najmanje na onom mestu koje si prosle godine u duelu sa Kurbalijom zasluizio. Ko je bio zna o cemu se radi.

Link to post
Share on other sites

Mislim da si mnogo bolji bio. A to nije samo moja konstatacija. Gledao sam sve i da nisi imao onaj maler, ubedjen sam da bi bio bolji od Bojana.

Link to post
Share on other sites

U to ne sumljam KOE je prestizno takmicenje i svakako je veliki uspeh plasirati se u 16 najboljih. Ma tu te razumem, sreca nekada ima kljucnu ulogu. Ali nadam se da ce ovoga puta biti i na tvojoj strani. Nece se niko ni naljutiti ni uvrediti. Dosta sam redovan na drift trkama kod nas i vecinu vozaca poznajem, ali ono sto sam rekao, rekao sam jer stvarno tako mislim.

P.S. A ko se ljuti uleti mu kr*ti... :lol2:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Крагујевац отвара дрифт сезону

Србија има част да прва отвори дрифт сезону, у Крагујевцу 9. и 10. маја у оквиру обележавања Ђурђевдана - Дана града. Наиме, Крагујевац је прошле године био домаћин интернационалног хепенинга - дрифт манифестације “King of Europe“.

Kragujevac%20otvara%20drift%20sezonu.jpg

Србија је тако постала пета змеља која се прикључила међународној дрифт породици коју чине Финска, Француска, Белгија, Пољска.... Крагујевац, који је угостио велики број дрифтера из целе Европе, одлуком “King of Europe“ са седиштем у Лондону, добио је организацију прве од шест трка у овој сезони.

Тим поводом данас су у Свечаном салону зграде Града, Мајкл Прокирер представник “King of Europe Series“ и градоначелник Крагујевца Верољуб Стевановић потписали Уговор о партнерству по којем ће Крагујевац постати промотер “King of Europe drift“ за 2009. годину и домаћин званичне рунде 9. и 10. маја.

“Очекујем да ће овогодишња трка бити боља од претходне, јер имамо пуну подршку града, који је потпуно посвећен аутомобилизму и да ћемо бити у прилици да приредимо прави визуелно атрактивни спортски догађај, рекао је Прокирер. С обзиром на успех у организацији прошлогодишње трке у Крагујевцу, влада велико интересовање учесника, чије је пријављивање у току. Имајући у виду досадашње пријаве, овде ће учествовати неке од највећих дрифт легенди“.

Ово је један од спортских догађаја који је недостајао Крагујевцу, истакао је градоначелник Стевановић. Имамо најаву и предузећа Фиат Србија које је расположено да финансијски подржи организацију дрифта у нашем граду.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Evo spisak ljudstva iz BMWAUTOKLUB.HR

1. Foler + Meho

2. Marino + Rogi

3. Tomica Baumgartner

4. Kasuki

5. Toninho

6. Drndak

7. Tolt

8. kalkan

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Iz NI, LE i VR ide 7 automobila i skoro u svakom ima mesta. Jer smo se dogovorili da idemo sa sto vise auta. To je ko ide u subotu, a u nedelju dolaze jos 3 auta, pa kome je problem mesto, neka me kontaktira. Danas smo se na skupu sve dogovorili, bilo je oko 15 auta.

P.S. U nedelju bi trebali da imamo i ///M5 E 60.

U subotu je skup na naplatnoj rampi Nais u 08,30 casova.

Link to post
Share on other sites

Momci, nadam se da se vidimo u nedelju u KG. Ja i Mario OVERCHARGE verovatno smo tu. Ne smem da kazem 100% ali se nadam da ce druzenje biti dobro kao proslog puta. Pozz

Link to post
Share on other sites

4 automobila ulaze da predstavljaju klub ostali automobili negde na parkingu :declare:

Link to post
Share on other sites