Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Staza je extra , ako smem da kazem a da se niko ne uvredi mislim da je Kg buranija za ovo mislim ovo je mnogo mnogo veci prostor!!!

Link to post
Share on other sites
uuuuuuuu ja bi da idem tamo , ali neam gde da prespavam tamo jednu noc a i neam pojma kako da dodjem tamo :D

inace posle tog zezanja ocu da vidim slike :D

Za spavanje uvek postoji organizacija. Niko nije do sada spavao pod vedrim nebom. Ako imas volju da dodjes, dodji...

Link to post
Share on other sites

Ako imas sator , dodji nece ti nista faliti da prespavas u satoru , i ovako ce mo par nas ako budemo isli u subotu 18 prespavati tamo:-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

U subotu 18. jula u 20h, održaće se revijalna vožnja kroz Mladenovac - kreće od opštine, prolazi ulicama Janka Katića, Vuka Karadžića, Kneza Lazara do ulice Mihajla Milanovića, a zatim Drvarskom pa do Sportskog centra gde će se vozila zaustaviti

Evo planirane satnice za nedelju 19 jula

12:00 Drift TRENING

15:00 Ulazak za posetioce

15:30 Svečano otvaranje manifestacije (muzički performansi)

15:45 Plesni performansi

16:00 1. Trening vožnja

16:30 Plesni performansi

17:00 2. Trening vožnja

17:30 Plesni performansi

17:45 ATV motocikli

18:00 Početak Drift trke

19:00 Muzički i plesni performansi

20:00 Svečano proglašenje pobednika takmičenja

*pravo izmene satnice zadržava ATC.

Sve informacije na tel: 064/11-999-89 ili preko sajta www.drift.rs i www.tuning.rs

Za drift takmičare, obavezna je prijava

DOĐITE DA SE DRUŽIMO, ULAZ ZA SVE POSETIOCE JE BESPLATAN !

Link to post
Share on other sites

Ostalo je jos samo 9 dana do pocetka Otvorenog prvenstva Srbije u Driftu,

Imamo par lepih novosti vezanih za ovu manifestaciju :rolleyes: svoj dolazak su najavili najbolji takmicari iz Srbije, Hrvatske, Bosne, a ocekujemo takmicare iz Madjarske i Bugarske.

Svoj dolazak je potvrdio i najbolji Grcki Drifter Stathis Papargilopoulos, osvajač drugog mesta na King of Europe u Kragujevcu 2008. godine, a takodje voditelj poznate grčke DVD TV emisije Drift Wars i jedan od osnivača drifta u Grčkoj, Stathis dolazi u svojstvu sudije a da li će sa sobom povesti još nekoliko driftera, ostaje kao iznenađenje.

U subotu 18. jula ce biti dozvoljen trening za sve prijavljene Driftere a ujedno ovo je i otvoreni poziv za sve one koji imaju automobil sa zadnjom vucom ( a to su skoro svi prisutni na ovom forumu :e30: ) da nam se pridruze i po prvi put to isprobaju na stazi..

DOĐITE DA SE DRUŽIMO, KOTIZACIJA ZA DRIFT JE BESPLATNA !

Link to post
Share on other sites

Dolazim... Hajde juzna pruga, da vidimo ko sve dolazi da se organizujemo kao prosli put za KG sa nekoliko vozila.

Link to post
Share on other sites

JUG:

1. AlexBMW,

2. Kick,

3. Loud,

4. Milan M3,

5. Gagy,

6. Alex,

7. Sale,

8. Leon sa suprugom ( vise me ne pusta samog :rolleyes: ),

9. Mira,

10. Ivan Sova

11. Ljilja :e30:

12.

13.

14.

.. Hajde pa da oborimo rekord iz KG ...

Link to post
Share on other sites

Kao sto vec vidite...ja sam organizovao malu ekipu..zbog nekih problema u organizaciji,stizemo u nedelju oko 15h u Mali Pozarevac...jedino mi je zao sto ne mogu da povedem mog drugara koji je uvek spreman za stazu :rolleyes: ali....ima nekih koji mi duguju krug :e30:

Link to post
Share on other sites

Promena plana...Treba mi neko ko krece iz Aleksinca,da ga povezem i podelimo putne troskove ili neko ko bi bio na autoputu kod Aleksinca izmedju 12 i 13h..... :crazy:

Link to post
Share on other sites