Recommended Posts

Evo legle nove naljepnice na auto sada se osjećam kao maneken ..

spremamo se za vikend jer je trka u Slo i nakon toga vidimo se opet 14.09. na Adi

p8230014up9.jpg

p8230020vm7.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sada ima 190 konja na kotačima uz diff 4.27 dosta se dobro ponaša

Bane nemoj da kvariš ljudima raspoloženje ....

Nakon svog ovog je... sa motorom i sa svim ostalim skužio sam da nije to to i da mi fali još minimalno 100 konja da bi izvodio manevre kakve ja hoću .. tako da sam našao i kapario novi motor 3.2 koji će biti u pogonu vjerovatno tamo sredinom 10 mjeseca tako da ću iduću sezonu voziti sa 321+ konja sa isto šperom 4.27 e to će onda biti jebanje mame

Za iduću sezonu planiran je ovakv update

1. Motor 3.2

2. Pojačati šperu da jače loka

3. Ugraditi kavez

4. Staviti olakšani zamašnjak i trkaću lamelu

To je ukratko to

Link to post
Share on other sites

Jel moze neko objasnjenje za hidro rucnu? Na sta to lici? Neki hidraulicni sistem? Imas li kakvih slika za ovo i koliko je uopste komplikovano to napraviti? koja je lova u pitanju?

Link to post
Share on other sites

Pa Perki...to je prava stvar....ne znam mnogo o tome ali kad smo u KG-u pricali slozili smo se za jos po koji konjic ispod haube!!!!Smo napred,pojacaj ergelu i ima da leti i kliza po stazi!!!Srecno sa doradama!!

:)

Link to post
Share on other sites
sada ima 190 konja na kotačima uz diff 4.27 dosta se dobro ponaša

Bane nemoj da kvariš ljudima raspoloženje ....

Nakon svog ovog je... sa motorom i sa svim ostalim skužio sam da nije to to i da mi fali još minimalno 100 konja da bi izvodio manevre kakve ja hoću .. tako da sam našao i kapario novi motor 3.2 koji će biti u pogonu vjerovatno tamo sredinom 10 mjeseca tako da ću iduću sezonu voziti sa 321+ konja sa isto šperom 4.27 e to će onda biti jebanje mame

Za iduću sezonu planiran je ovakv update

1. Motor 3.2

2. Pojačati šperu da jače loka

3. Ugraditi kavez

4. Staviti olakšani zamašnjak i trkaću lamelu

To je ukratko to

4.27 shperovan, dje ga nadje?!

imash li kakav klip, samo da vidimo kako puni 1., 2. , 3. (ako uopshte moze uvatit asvalt sa tim diff-om) :)

Link to post
Share on other sites
4.27 shperovan, dje ga nadje?!

4.27 diff sa šperom nećeš naći nigdje , odnosno oćeš u BMW-u ali za njega ima da daš jedno 2-3000€ najbitnije je nabaviti diff od e36 sa šperom bilo kakv i onda naći od e34 518 diff 4.27 i sve to fino presložiti u kućište od e36 diff-a

Link to post
Share on other sites

Da nije malo prekratak, mnogo upada u blokade, a to ti ne ide na ruku ( jel prestaje drift), ili gresim?

Link to post
Share on other sites

Ovisi za kakvu stazu ako je kratka staza onda je dobro jer voziš 2-3 ako je duga staza onda i nije baš onda našarafim 3.15 diff i onda puna 2

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.