Recommended Posts

Znaci naj iskrenije, e 36 je mrak, bas po mom ukusu!

Kao mali imao sam igracku, doduse m3 e 36, ali da li mi verujes da je imao gotovo istu farbu kao tvoj!

Znaci totalno isti!!!

To mi je bio omiljeni autic za jurcanje po tepihu dnevne sobe!!!

Ako ga nadjem slikam ga obavezno!!!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znaci naj iskrenije, e 36 je mrak, bas po mom ukusu!

Kao mali imao sam igracku, doduse m3 e 36, ali da li mi verujes da je imao gotovo istu farbu kao tvoj!

Znaci totalno isti!!!

To mi je bio omiljeni autic za jurcanje po tepihu dnevne sobe!!!

Ako ga nadjem slikam ga obavezno!!!!

hahhaha, ništa vrijeme je da snovi postanu stvarnost .

Kupiš fino E36 m3 , prijatelj mi prodaje jednoga koji je do jajaj sa 80 000 tkm ( Marino ) imate auto negdje na slikama , i dogovorimo ti farbanje i to je to

Link to post
Share on other sites
Kupiš fino E36 m3 , prijatelj mi prodaje jednoga koji je do jajaj sa 80 000 tkm ( Marino ) imate auto negdje na slikama , i dogovorimo ti farbanje i to je to

Jao nemas pojma kako bih to rado posedovao ali imam e 39 tako da jo neko vreme nista od takve akcije...

Link to post
Share on other sites

Nije, ISTI kao tvoj!!!

Mozda neke sitne razlike, ipak je to igracka... ali mi je palo na pamet da si ti tvoj napravio po uzoru na ovaj sto sam ja imao igracku... :preved:

Link to post
Share on other sites
Nije, ISTI kao tvoj!!!

Mozda neke sitne razlike, ipak je to igracka... ali mi je palo na pamet da si ti tvoj napravio po uzoru na ovaj sto sam ja imao igracku... :preved:

Nisma ja kreator ideje za ovaj moj E36, evo kako ti idu stvar

Imam prijatelja 2 prijatelja koji su ti oba dvojica profesori na likovnoj akademiji u Zagrebu , jedan ti je akademski slikar , a drugi akademski kipar , i dečki se u slobodno vrijeme bave air brush-om, imaju smisla za to , radili su meni već par stvarčica , i ja ti obično sa njima imam dogovor ovakav ja dovezem i kažem farbaj pa dođem za 2-3 tjedna i vidim šta su napravili i padnem na guzicu . Evo ti jedan primjer kada su mi radili kamion tako da imam povjerenja u njih i kada god mi nešto rade ispadne strava više o tome na www.asd-airbrush.com

Evo ti primjer

Prije

p1010124wv0.jpg

p1010122lu3.jpg

Poslije

009pl7.jpg

Link to post
Share on other sites

Update :acute:

Stigli ITB - ovi , sutra njih pod ruku skupa sa glavom i kod tokara na doradu , pa će mo to do kraja tjedna pokušati ugraditi da vidimo kako stoje stvari

26032008058cq3.jpg

26032008057up6.jpg

Večeras stavljene felge i gume P zero corse 215/45 R17 slike su malo bezveze jer imam smisla za fotografiju kao krava za balet ali eto tek toliko , kada uslikam koju kvalitetnu fotku stavim da vidite kako izgleda .

26032008684ri4.jpg

26032008685fm3.jpg

26032008687za8.jpg

Link to post
Share on other sites
Sad je greota terati ga na drift! Jos ga malo doradi pa u muzej!!! :)

Jedna mu je namjena samo a to je drift , znači od ovog tvog ništa

Link to post
Share on other sites
Slike su vrh ali bi bio red da stavis neki snimak.

Snimak neće biti prije 26-27.4 jer do tada auto stoji u biti ne stoji nego šarafaju po njemu ..... ali 26.4 je malo veći meet i drift day onda će mo viditi kako stvari stoje , snimatelji su angažirani

Link to post
Share on other sites
Jel su ti to udarena zadnja vrata iza vozaca???

ništa strašno malo se lim udubio ali je vraćeno nazad rukom tako da se ništa ni nevidi

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Evo nakon lagane stanke ... krenulo se u nastavak radova

Prijelazna ploča za throtle gotova ..trotle spremne...airbox spreman .... unicjip spreman

12052008755no4.jpg

12052008756hq2.jpg

11052008754dl0.jpg

Sutra skidamo usisnu granu od 2.5 i stavljamo trotle i airbox od M3 .. vidit će mo kako će to sve ispasti i dali će se osjetiti u vožnji ako sve bude ok onda nakon toga na ugradnju Unichipa i kvalitetno mapiranje ... Ako ni nakon ovoga auto nebude vukao na niskim okretajima onda ću da ga zapalim i stavim u presu ..

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.