Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pre osjetljivi su ti motori za drift ... brzo ga saraniš ... LMG ( Luka Marko Grošelj ) je čovijek koji inače vozi samo e36 M3 za drift ima čovijek jedno 3-4 složena motora i kupuje samo razbijene m-ove i vadi im motore pa preuređuje .. nezna se koliki je broj motora spalio do sada , tako da nemam ni volje a ni živaca to sve slagati jel sam mlade dobio i sa ovim

Link to post
Share on other sites

Ma neznam ni sam .... nekako mi turbo na M50 niti smrdi niti miriši nisam imao uopće kontakta sa time, odnosno neznam kako to radi i kako se ponaša ... a i kada staviš na papir turbo, bregaste, špic klipovi i 1000 drangolija koji uz to idu onda bolje da stavim M motor ...

Vidit ću kako ovo sada bude disalo i kako će se ponašati ... nekažem ja da meni auto neide , štoviše ide vrhunski za 2.5 ali uvijek fali ... to ti je to kad navikneš na traktor dizel koji ima momenta i onda očekuješ da ide M50

Link to post
Share on other sites

Danas stavljamo airbox i još neke drangolije , naime ima nekih preinaka na airboxu da stane pa zato ga još nismo namontirali ( mora se malo rezati malo variti itd jer smeta servo od kočnica zbog prijelazne ploče ) ali sve u svemu rezultat mora biti biti dobar barem se nadam . Inače ima prijatelj istu takvu stvar na ajkuli sa m50 motorom , auto se čuje brutalno a ide ko kuga ... nadam se da će tako biti i samnom

Link to post
Share on other sites

Sve u svemu zavrzlame oko ugradnje ITB - ova slijede ovako

naime ugradio sam na drlu ispušne grane od M3 ( pletene ) napravio kompletan auspuh , stavio throtle od M3, Air box od M3, dizne od 3.5 i još par drangolija .

Jučer sam auto probao sa svim tim ugrađenim auto nije išao nikako ( barem meni se tako činilo ) stali smo i išli probati drla vs prijatekjeva kocka 325i ( sa unichipom cca 170 konja na kotačima ) prva brzina idemo isto , druga do pola isto onda mi počne odlaziti , ja lud živčan reko j***m ti poso i rad , i pare i majstore i drlu , bmw-eje itd .

E sad priča ide dalje , dođem ja jučeras u Auto Tim na čipiranje da sve to fino uskladimo sa Unichipom i da malo prekontroliramo . Situacija ovakva TPS senzor ne radi uopće , smjesa pre siromašna , kaže čovijek imaš sreću što si došao jer ovaj motor sa svim ovim sa ovakvom smjesom goriva nebi izdržao još dan dva maksimum .

Ništa promjenjen TPS senzor stavljen novi , koji radi sve super sve 5 , nastavlja se mapiranje

E sad kaže Unichip Bata ovako , auto strašno prima gas na leru ( čuje se kao motor ... an , an an an a nan an ann ) kaže da mogu očekivati sljedeće otprilike oko cca možda viditćemo 190 - 200 konja na kotačima ... pozlatile mu se riječi .. i prosvijeltlio ga Bog ... odo sada upravo u crkvu platiti jednu misu da se sve želje i pozdravi ostvare .

Javljam kada se sve završi

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

E evoga

malo gužva na poslu u zadnje vrijeme ali evo kako su se stvari odvijale

Stavljen usis od M3 , airboh i ostale stvari , auto mapiran kvalitetno i nakon toga prije jedno mjecec dana se zapalila instalacija.

Naime ništa strašno izgorila motorna instalacija , alnaser , alternator itd

Sve promjenjeno na auto stavljena hidro ručna , stavljen diferencijal sa šperom omjera 4.27 i još par sitnica , uostalom vidit će se sve u KG ovaj vikend

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.