Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I to je kao skupo ? A kad se vozi karting za 10eur-10min to nije mnogo ?

Sipajte i ne mislite :)

Kad je drift u pitanju nije :dance3: :dance3: :dance3:

Link to post
Share on other sites

Vrlo prosto brate, evo ovako i sam 320 dosta trosi sto ti nisi osetio po svom dzepu ,posto vozis 318,i onda ti je neshvatljivo kako to moze da izvlaci 1000din iz zadnjeg lonca,pa jos ako je 325 ili nedaj boze 328 jebo si cvorka,znas svi lepo pricaju a kad dodje red za novcanik da se uhvate onad cek da vidim da sipam mozda imam za 500-6oo din .

320 M52 i 328 M52, imaju istu potrosnju u litar. Imao sam i jedan i drugi, sto se tice potrosnje i odrzavanja ( sem plocica i filtera za gorivo), sve je isto, a razlika u osecaju i snazi kao nebo i zemlja.

Link to post
Share on other sites

sad sam se vratio iz N. Banovaca. Uzeo sam ovaj bordo kupe.

na 3700 sam ga spustio.

http://www.polovniautomobili.com/oglas260851/bmw_325/

sta da kazem. za sada extra, zadovoljan sam kupovinom, jako ocuvan auto, lep enterijer, lepo ide. kick down, lepi za sedlo. ma predrkancija breeee!!!! moze i drift odma sam isprobao malo na miseluku... bice slike, sve ostalo...

Link to post
Share on other sites

Neka je sa srecom kupovina.

Pisem za potrosnju i odrzavanje iz iskustva. M52 2000cc sam vozio godinu ipo dana, a M52 2800 cc, vozim vec 7 meseci, tako da valjda znam da je potrosnja ista, kao i odrzavanje.

U zavisnosti ako ih gazis oba ce vise da trose.

Grad normalna voznja 12-13 lit/100 km, otvoreno ispod 8 lit/100 ( mislim na kombinaciju autoput 140 km/h, magistrala 80-90 km/h).

Kada ga gazis u gradu ide i preko 20 km/h. Znaju Gadza, Srba, Gagy najbolje, kada smo za jedno vece na predjenih 50 km po gradu potrosili vise od 12 litara benzina. Ali non-spot gas u patos i vozi i pustanja celo vece.

Link to post
Share on other sites

Jebote ufff,kad se sad nisam slogirao 320 trosi manje od 328 i to za litru celu ,strasno koji je ovo majmun pisao.

Pa jebote svako zna da fabricki podaci nisu tacni,oni to pisu da bi i h kupili...cccccc strasno

Link to post
Share on other sites
Neka je sa srecom kupovina.

Pisem za potrosnju i odrzavanje iz iskustva. M52 2000cc sam vozio godinu ipo dana, a M52 2800 cc, vozim vec 7 meseci, tako da valjda znam da je potrosnja ista, kao i odrzavanje.

U zavisnosti ako ih gazis oba ce vise da trose.

Grad normalna voznja 12-13 lit/100 km, otvoreno ispod 8 lit/100 ( mislim na kombinaciju autoput 140 km/h, magistrala 80-90 km/h).

Kada ga gazis u gradu ide i preko 20 km/h. Znaju Gadza, Srba, Gagy najbolje, kada smo za jedno vece na predjenih 50 km po gradu potrosili vise od 12 litara benzina. Ali non-spot gas u patos i vozi i pustanja celo vece.

Gde si ti uspeo tu potrosnju da izvedes,izvini al nesto mi se tu neuklapa,ispade da trosi ko moja kocka sto sam je imao 316i, M40... Nemogu da verujem, brate ja nikako nisam uspeo da svedem manje od 10 na otvorenom pri brzinama od oko 120km/h... a u gradu je koliko sipas nema pravilai zavisi o kom gradu govorimo,nije Beograd i Novi Sad isto...

Link to post
Share on other sites

Ja nisam uspeo da ga spustim ispod 14-15l a ide i do 20 :preved:

Tako je matori,u pravu si konacno neko ko neizmislja,znas nego se ljudi time tese e kao trosi mi malo kao nije puno. A ono brate rastura...

Link to post
Share on other sites

Sto bre nije moguce kad sam ja sa mojom dzukelom uspeo na 13.6l po gradu da spustim, ali sam se smorio strasno i sreca poce da mi dize temperaturu pa sam morao malo da pozurim da ne prokuva i onda se potrosnja vratila u normalu, na 19L :preved:

Link to post
Share on other sites

evo prvi utisci. ide automatik poprecke kako oces. malo divljanja na parkingu metroa... gume smrde do jaja. slajfuje preterano. otiso somic kroz auspuh ko iz picke.

leon. gde si ugradjivao plin. ja bi trebao uskoro, kolko izadje najpovoljnija varijanta?

Link to post
Share on other sites

Porediti 320i i 325i je isto sto porediti dupe i oko! B) S' tim da je 325i oko... :) Potrosnja je za nijansu veca ali zato vredi svakog dinara isteranog kroz auspuh! Kome je to mnogo neka uzme 316i i nek mu stavi plin ili nek ne vozi BMW.

Svaka cast. Cestitam i neka te sluzi kako treba dugo! Rekoh ti ja da ni automatik nije tako los. :preved:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.