Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jako mi je cudan branik tako kad nema lajsne i lip nego su iscrtani....

ps. ofarbaj masku u crno, mnogooooo ce ljepse da bude...

Ladno mu je majstor izlakirao i lajsnu i lip... Koja :). Mnogo :) izgleda.

P.S. Zeljko :) ga bez razmisljanja.

Link to post
Share on other sites

a razmisljao sam taj gril da ofarbam u mat crno. al ne znam jos... nisam siguran. mozda budu neke felne za niklovanim rubom, pa ce se slagati. a nekako je ovako bmw upecatljiv sa tim niklovanim rubom.

Link to post
Share on other sites

imam mat lak u garazi. a imam i mat crni sprej... kad budem dokon, mozda prefarbam. al zabole me k***c u svakom pogledu. mislim da nije vredno zajebavanja.

Link to post
Share on other sites
sta fali sto je izlakirano?

transporter je ofarbo lajse u boju auta. sta njega, treba zaklati odma sad?

:) Treba :) ... Kazem ti jer ti sigurno nisu lajsne sa strane na vratima i lajsna na zadnjem gepeku prelakirane, pa kada sve montiras, operes auto i stanes sa strane videces razliku. Ja sam sve lajsne( na vratima i sa oba branika) prefarbao mat crnim prajmerom koji sam platio 300 dinara, nemoj se ljutiti mislim da ce ti bolje izgledati ovako kako sam ti predlozio, a ako smatras drugacije samo lakiraj, tvoj je auto.

Link to post
Share on other sites

Ne samo ih predjes najsitnijom vodenom smirglom i kupis crni mat sprej za branike i to je to. Mnogo lepse izgledaju tako.

P.S. Dodji u Nis na pice kada je skup da ti to odradim. :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

i nece da se ljusti kad peres pod pritiskom kola?

ma imam vec mat crni sprej. taman sam mislio danas da ofarbam lajsne oko stakala. pa cu usput i lajsne na vratima... ali bice zajebano ovo na braniku. kako da osmirglam tu gde je crvena boja? moram precizno...

Link to post
Share on other sites

Daj bre razlike nece ni biti.... da je to prava lajsna na braniku pa ajd i da uradish... poshto je samo izcrtana a tu se treba jebavati da bi je matirao a razlike nece ni biti tj bice ali je zanemarljiva! a ako sjebesh branik e onda si dovidjenja! :pleasantry:

Samo felne i to je to...

Link to post
Share on other sites

danas ofarbao lajsne oko stakala, i prskalice za soferku u mat crno. izgleda mnogo bolje nego kako je bilo. sad ovih dana cu da uzmem i ofarbam lajsne sve u mat crno. i da mi miki donese prednje bele zmigavce napokon, i da stavim obrvice zavrsio sam sto se tice izgleda spoljasnjosti...

Link to post
Share on other sites

nemas se sta dvoumit, naravno da ces ofarbat :) neuporedivo je ljepse... uostalom ako ti se ne svidi lako je skinut mat sprej, al ni slucajno nemoj da smirglas to nego samo preprskaj sa mat sprejom.....

Link to post
Share on other sites

pa ne mogu bas samo da prespricam. gulice se kad budem prao... moram malo vodobrusnom smirglom preci, pa plastik prajmerom, pa onda sprejom.

Link to post
Share on other sites

ja spricao ljetos moje, prao auto minimum 100 puta od tad i nista, tako daaaa slobodno prespricaj , u slucaju da ti se ne svidi skini, a u slucaju da ti se svidi onda odradi to kao sto si rekao eto cisto da si miran, mada kazem ti ne guli se od pranja... jedino moze od kamencica da ostanu tackice, a to moze i poslije svega toga sto si ti nabrojao

ps. otvori haubu , skini plastiku koja dodje tacno iznad grila , drzi se na dva sarafa i dvije zabice, kad to skines imat ces pristup grilama i vidjeces lako ih je skinut.... tako sam ja uradio...

Link to post
Share on other sites

skidao sam te plastike, i vide se neke zabice. al one su kod mene vec polomljene, pa sam ja zalepio tecnom plastikom. sad je kao cvrsto fora...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.