Recommended Posts

Da se umesam malo! :)

ATS definitivno nije felna za kocku...

RH je vec ok, ali napred udara u kljesta bez distancera, tako da kod mene i ona otpada...

BBS RZ ( fabricka kockicna ) je lepa felna i moze lepo da se skocka! ( imam ih i bice na prodaju )

ACT ili BBS kako ih je zakson nazvao su najlepse, najsire, ali cu ih prodavati jer se vracam na AZEV!

Moja preporuka ti je da nadjes neke RZ i da ih skockas u nekom svom fazonu! ;)

Edited by TOKYO
Link to post
Share on other sites
  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja obrisah crvenilo sa zmigavaca, nije mi se svidjalo, nekako je bilo precrveno...puno je ljepse fabricki, naravno bez trakica... :)

Kacim sliku kad mognem...

Usput, svim kolegama na forumu SVE najbolje u 2012-oj godini...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Odlučio sam da farbam crne detalje na felnama čim se proljepša vrijeme :)

A, što se tiče auspuha situacija je sledeća:

Bilo je dogovoreno da mi drug donese auspuh i to je propalo, jbg, ne može se svakom vjerovati.. :angry:

Elem, zato sam odlučio da probam da popravim moj jer mi je bilo nelogično da je sav izgorio unutra (kao sto su mi neki "majstori" govorili...

Skinuo sam ga:

photo0193p.jpg

photo0194us.jpg

photo0195n.jpg

Lonac je zdrav kao dukat :)..nidje nije truo, a kad sam ga otvorio vidio sam da je staklena vuna pregorela i da je šupljikava cijev ispala iz svog ležišta i lupala, a samim tim i zvuk je bio očajan...

Sve sam lijepo povadio, očistio, vratio cijev na svoje mjesto i tu je zavario...

photo0196am.jpg

photo0197c.jpg

Onda sam ga napunio onim žicama što žene peru sudove i sve lijepo zavario i ojačao:

photo0198l.jpg

Na kraju sam ove varene djelove prefarbao temeljnom bojom pa onda crnim sprejem što trpi visoke temperature...kad se sve osušilo uslijedilo je montiranje i paljenje (što sam jedva dočekao) :D

Rezultat je PREDOBAR...zvuk extra, ništa ne lupa, skroz tih na malim obrtajima a na visokim reže :)

Eto :)...ja sam prezadovoljan, što je , na kraju, i najvažnije :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Update :)

Kupljene Borbet A 15" 7J ET25 i na njima Michelin Pilot 195/50 r15 :

Uskoro idu na sredjivanje...

photo0220x.jpg

Svaka čast Danilo. :pleasantry:

Lepo si skockao sve. Kada se Borbet montiraju?

Link to post
Share on other sites
  • [kick] changed the title to E30 325i
  • CasperBg82 featured and unfeatured this topic