Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemoj stedeti ruke. Suki je okacio slike felni sto je radio i bas dobro izgledaju. Pitaj ga cime je farbao jer je bitno koja boja je bolja. pozzz

Link to post
Share on other sites

Nije mi hitno da ih stavljam na auto tako da ću se pomučiti oko njih ali da ispanu extra :)

Danas sam samo malo radio oko jedne felne, čisto da vidim kako ispada...

Planiram da poliram rub a srce da farbam u najsvjetliju nijansu srebrne...a, možda i čitave ofarbam...vidjećemo :)

Link to post
Share on other sites

Nije mi hitno da ih stavljam na auto tako da ću se pomučiti oko njih ali da ispanu extra :)

Danas sam samo malo radio oko jedne felne, čisto da vidim kako ispada...

Planiram da poliram rub a srce da farbam u najsvjetliju nijansu srebrne...a, možda i čitave ofarbam...vidjećemo :)

Jesi mozda razmišljao -srce crno /rubovi polirani? ;)

Link to post
Share on other sites

Ne svidja mi se crno srce na felnama, po meni nekako ubije felnu...mada, svako ima svoj ukus, koji, naravno, poštujem...

Mislim da će kombinacija polirano-srebrno biti prava...ali, daleko je farbanje...moraju se lijepo pripremiti :)...a imam volju i sve vrijeme ovog svijeta :)

Link to post
Share on other sites

Ako hoces da sljaste pun gas , onda uzmes cist mix srebrne , malo krupnije zrno , msm da je broj 951 , ako hoces tako nesto javi pa cu ti tacno proveriti broj boje . Stalno farbam felne u tu boju i stvarno extra izgleda , na Zaksonovoj e30 su felne farbane u tu boju pa pogledaj .

Link to post
Share on other sites

Ako hoces da sljaste pun gas , onda uzmes cist mix srebrne , malo krupnije zrno , msm da je broj 951 , ako hoces tako nesto javi pa cu ti tacno proveriti broj boje . Stalno farbam felne u tu boju i stvarno extra izgleda , na Zaksonovoj e30 su felne farbane u tu boju pa pogledaj .

Potvrdjujem :) Kad sija sunce i ako su felne ciste, ne mozes da gledas u njih koliko sijaju, ali bukvalno ;)

Deki, pogledao sam sada na onoj konzervici sa bojom za felne koju si mi dao...pise mix 953 B)

Link to post
Share on other sites

Potvrdjujem :) Kad sija sunce i ako su felne ciste, ne mozes da gledas u njih koliko sijaju, ali bukvalno ;)

Deki, pogledao sam sada na onoj konzervici sa bojom za felne koju si mi dao...pise mix 953 B)

Hvala Zak . Danilo , Mix 953 , cisto srebro bez ikakvih dodataka druge doje i nema greske .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • [kick] changed the title to E30 325i
  • CasperBg82 featured and unfeatured this topic