Od 1.novembra


Recommended Posts

Ehhh znam i ja da je bolje sada, ali treba to platiti... a nije da mi treba al je dobro imati... nije sigurno da li ce krenuti od 2011. jer mozda nema svih uslova. Tako je to kod nas, donese se propis, pa se onda cesu kako da ga primene.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neka se oni cesu bar jos do polovine 2011, i ja sam mislio da polazem za motor, sve nesto jedem govna i odlazem, i sad me uhvati zima. Da se smo provucemo na prolece posle neka primenjuju sta god hoce.

Link to post
Share on other sites

Ja ove godine cu da furam sve 4 GoodYear Ultra grip 7+, pa ce da vidimo kako ce biti u odnosu na proslu godinu :)

a ne pada mi na paet da ih stavljam sada kada je u Bg i po 17 stepeni..

Link to post
Share on other sites

U Nisu je ovih dana jutarnja oko 06,30 kada polazim na posao uvek oko 0, pa cak je pre neki dan bila i -2,5 C.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

evo nadjoh neki tekst na temu zimskih guma u Nemackoj.....interesantan je ovaj deo vezan za osiguranje....

"Kazna za one koji zimi voze sa letnjim gumama nije visoka – 20 evra ako vas uhvati policija, što je retko, ili 40 ako dođe do nekakvog incidenta pa utvrde da nemate odgovarajuće pneumatike. Ipak, u Nemačkoj praktično svi poštuju propise i menjaju gume i to zbog osiguranja. Naime, osiguravajuće kuće ne prihvataju troškove eventualnog sudara ukoliko na vozilu nisu gume za odgovarajuću sezonu...."

Link to post
Share on other sites