Slike raznih BMW-ova


Recommended Posts

  • Replies 918
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

To u tc vozdovac? Ako jeste, ne znam gde je otisao taj kabrio niti ciji su to automobili, svaki je koliko sam video u ok stanju

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites

Stoje sigurno godinu dana tu, bas ih dugo vidjam... Jedino moze da mu se zalepi neki papir vezano za prodaju pa da saznamo cenu :D

Sent from my Asus Zenfon 2

Link to post
Share on other sites

imate u juznom bulevaru pre skretanja u mihajla gavrilovica jedan karavan e34 crni u m paketu, prelepog stanja, stoji vec neko vreme reg je ali se ne vozi, ne znam iz kog razloga, inace vozio se. vec su poceli da mu stavljaju pisamca :)

Link to post
Share on other sites

20160806_190737_zpsykds6x3l.jpg

 

eo ga, u prolazu :) izgleda da je vlasnik poskidao zeljnike tj njihova pisma. imao je set m paralell 18ica, unutra kozna kadice, crveno na pojasevima ko u trkalicama. pozadi smoked taillights itd.

Link to post
Share on other sites

ne znam ciji je bio, ali evo i veceras setali ortaci i ja po kraju neka nova vizitka gde pise Boban za otkup i setih se tebe :) auto je dobar bio, ne znam sta ga muci sada ali ko ga nije video uzivo neka baci pogled

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Na ovo naiđoh prije nekih 10ak dana kao thumbnail na instagramu i namučih se da nađem pristojnu veličinu...

bmw-e24-80197.jpg

B - r - u - k - a . . .

Barem što se mene tiče... Ako nekad budem imao love u ovo ću rado da ulupam.

Link to post
Share on other sites
Na ovo naiđoh prije nekih 10ak dana kao thumbnail na instagramu i namučih se da nađem pristojnu veličinu...

 

bmw-e24-80197.jpg

 

B - r - u - k - a . . .

 

Barem što se mene tiče... Ako nekad budem imao love u ovo ću rado da ulupam.

 

Slazem se, stari M6 [emoji108]

Link to post
Share on other sites