motorsport

Slike raznih BMW-ova

Recommended Posts

To u tc vozdovac? Ako jeste, ne znam gde je otisao taj kabrio niti ciji su to automobili, svaki je koliko sam video u ok stanju

Sent from my Asus Zenfon 2

Jos jedan kolekcionar  haha, samo steta sto stoje na neodredjeno vreme ocigledno .. Ja bih mu olaksao i rado pazario jednu za sebe, ako je normalna cena. :)

Reklo bi se da su u dosta dobrom stanju, ocuvani. 

Stoje sigurno godinu dana tu, bas ih dugo vidjam... Jedino moze da mu se zalepi neki papir vezano za prodaju pa da saznamo cenu :D

Sent from my Asus Zenfon 2

imate u juznom bulevaru pre skretanja u mihajla gavrilovica jedan karavan e34 crni u m paketu, prelepog stanja, stoji vec neko vreme reg je ali se ne vozi, ne znam iz kog razloga, inace vozio se. vec su poceli da mu stavljaju pisamca :)

20160806_190737_zpsykds6x3l.jpg

eo ga, u prolazu :) izgleda da je vlasnik poskidao zeljnike tj njihova pisma. imao je set m paralell 18ica, unutra kozna kadice, crveno na pojasevima ko u trkalicama. pozadi smoked taillights itd.

Lep auto i ja ga cesto vidjam zapao mi za oko :)

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

mnogi ga smaraju, matorac neki ga je vozio, bas nedavno vidim da je prckao oko motora ali i dalje se nije pomerio, ne znam sta zeza. btw veceras setao sa drugarima ponovo novo pisamce :DD

ne znam ciji je bio, ali evo i veceras setali ortaci i ja po kraju neka nova vizitka gde pise Boban za otkup i setih se tebe :) auto je dobar bio, ne znam sta ga muci sada ali ko ga nije video uzivo neka baci pogled

Na ovo naiđoh prije nekih 10ak dana kao thumbnail na instagramu i namučih se da nađem pristojnu veličinu...

bmw-e24-80197.jpg

B - r - u - k - a . . .

Barem što se mene tiče... Ako nekad budem imao love u ovo ću rado da ulupam.

Na ovo naiđoh prije nekih 10ak dana kao thumbnail na instagramu i namučih se da nađem pristojnu veličinu...

bmw-e24-80197.jpg

B - r - u - k - a . . .

Barem što se mene tiče... Ako nekad budem imao love u ovo ću rado da ulupam.

Slazem se, stari M6