Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ewo owako e36 je bio kod mene trebali smo da pravimo posao, aaaali . . . auto je limarijski dosta los, git na desnom krilu ispucao, izgreban auto na swe strane, hauba ima 3 pukotine farbe (i nabubrelo je), vozacev far polomljen, maglenka silikonom lepljena, gume uzasne, pozadi ima solidan minus, korozija na gepeku, nebo se odlepilo, nema air bagove u vratima kao sto je naveo, volan ispucala koza, asc ne radi, rucica menjaca iscepana, lasna na vozacevim vratima srafljena obicnim srafovima, i fali jedno parce, tapaciri se odlepili, klima ne radi na dugme gde treba nego izvuceno posebno dugme za to, motor masan, pusta ulje na poklopcu motora, i za 10 min stajanja je naprawio baricu ispred kapije, odozdo motor masan takodje, kad se mota volan cuje se servo pumpa i opadaju obrtaju, spojler na gepeku ispucao (cak i fali malo parche) ne mogu sad svega da se setim u svakom slucaju ima dosta za ulagati . . .

Link to post
Share on other sites

a, da, soferka pukla, podizaci ne rade normalno nego mora 20x da se pritisne da bi se spustio prozor, rubovi radjeni, al u pogresnu boju ofarbano pa se widi prelaz . . . pugla guma kod diferencijala . . . fali ulje u motoru) on kaze da je jutros menjao ulje i da nije znao pa je samo 6l sipao . . .

Link to post
Share on other sites

a, da, soferka pukla, podizaci ne rade normalno nego mora 20x da se pritisne da bi se spustio prozor, rubovi radjeni, al u pogresnu boju ofarbano pa se widi prelaz . . . pugla guma kod diferencijala . . . fali ulje u motoru) on kaze da je jutros menjao ulje i da nije znao pa je samo 6l sipao . . .

Strasno, ima li ista da valja na njemu :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Nema mt2 nego je covek video da imas para za one mt2 branike mat crne, pa kaze da za te pare moze felne da ti nadje, bar sam ja to tako shvatio :lol:

Link to post
Share on other sites

zna li neko nesto o ovim felnama?

Kod mene su felne! 500e ako hoces!

Taj oglas je vazio do pre 3 dana!

Imas moj br pa ako te interesuje zovi pa se dogovaramo!

Link to post
Share on other sites

jbt ko polovina auta, sto je to toliko skupo??? Jel od zlata? Razumem ja da ih ima malo i da se jedva nalaze ali kako 2 plasticna branika za auto 20+ god mogu toliko da kostaju....

Izvinjavam se na off-u ali se mnogo iznerviram kad vidim da 2 parceta plastike mogu toliko da kostaju!

Link to post
Share on other sites

Nije bas 'parce plastike a jos manje 2 dela

-Prednji branik

-Prednji spojler

-Prosirenja iznad sajtni

-Zadnji branik

-Zadnji spojler

-Zadnji spojler(gepek)

Pogledaj malo cene preko, gde su kocke po 500e koje su kod nas po 2.000e ... za mt2 je malo obrnuto gore ;)

Link to post
Share on other sites

Mt2 ce ovde moci da kosta toliko tek kada kod nas kocke budu po 200-300e kao i gore (msm moze i sad toliko da kosta ali da li ce da se proda to je pitanje), ne mozes da se vodis tom logikom, sta mislis da ja tebi sad kazem brate preko su kocke 325ix oko 300-400e ajde mi ti prodaj tvoju za toliko sta bi mi ti rekao? Ovo sto si naveo nema veze sa onim sto je 325ix trazio, on je koliko se secam rekao da mu trebaju samo prednji i zadnji branik a ti si mu rekao da ima za 500e ma i za sve ovo sto si naveo je opet skupo... :P :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Upravo o tome ti i pricam, ako se vodimo tom logikom da je gore sve jeftinije pa cak i ovde da budu te cene. Za mt2 je obrnuto ! tako da svakako ima realnu cenu! i skoro svaki mt2 komplet koji se prodavao po simbolicnoj ceni od 500e je otiso u roku od 7 dana

ps: 325Ix preko nemoze da se nadje za 400e, ni blizu toga baci malo pogled na cene http://www.autoscout24.eu/List.aspx?vis=1&atype=C&make=13&model=1644&version=ix&pricefrom=1000&page=1&maxresults=500&results=20&ustate=N,U&um=True&sort=price

Link to post
Share on other sites

E jbm li ga ja nisam to znao, ja nikad ne bi dao tolike pare za plastike zato sam i pisao sve ovo...Srecno u prodaji... Koliko kosta komplet mt1 voleo bih da nadjem jos pragove i spojler gepeka pa me interesuje :D

Link to post
Share on other sites