Recommended Posts

Sto je najgore neki neiskusni kupac ce da se primi na ovaj text i da presrecan ode da kupi auto i da misli kako je uzeo odlican auto za male pare... :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A rucica menjaca i volan "diskretno" izlizani... ali oce to posle 156087km...

Ako pogledate po oglasima vecina e46-ica su tu negde oko 150000-160000 km :lol: , smesno...

Mada mene je dobio sa "vozacevim radnim mestom" :rolleyes: ..

Link to post
Share on other sites

Jedna mala digresija...

Ovaj 330cd je prelep auto, krcat opremom i u očigledno odličnom stanju, dobro očuvan i odlična prilika za nekoga ko ovakav auto želi i može da priušti. Cena je možda malo jača od realne, ali to ostavljam prodavcu i kupcu da odluče, što se mene tiče kad vidim ovako "skockanu" bembaru lice mi se refleksno razvlači u osmeh i osetim zadovoljstvo kao da je maltene moj auto u pitanju... :)

Ali zašto mora nečemu što je (bar naizgled) odličan auto dodati par neistina i tako baciti sumnju na celu stvar, barem u očima onog dela kupaca i potencijalnih mušterija koje se razumeju u tematiku? Zašto se ionako prelep auto jednostavno mora pokušati ukrasiti nekim veštačkim i tudjim perjem kad je i ovakav kakav je savršena prilika i kad mu nikakva reklama ne treba pored ovakvih slika? E to nikad neću moći da razumem, iako shvatam namere vlasnika da digne cenu autu time što će "uspinovati" u opis po neki "sci-fi" termin za koji ni on sam nije siguran šta znači, ali koji, eto, baš mora da upotrebi, kao da je ovom autu potrebno tudje perje...

Ovo kao prvo nije nikakav unikat već standardni Coupe sa "M" opremom, kao drugo nema ama baš nikakve veze sa tuning kućom Schnitzer, kao treće ne postoji nijedan "fabrički čipovan" model BMW-a tako da je to još jedna budalaština u opisu. I pored ovakvog auta kojem reklama teško da uopšte treba, vlasnik je jednostavno morao da slaže bar malo, tek da ne bude sve istinito. To je taj naš mentalitet, nema leka... :fool: :(

Link to post
Share on other sites

opet je mentalitet kriv... najbolje kolektivno da se samoubijemo.

ovo ne prodaje ljubitelj i vlasnik vec nakupac, prodavac, preprodavac, kombinator. Zmaj od sipova kad nas sve potrpa u isti kos pa jos i nekako ali od tebe to ne ocekujem, dragi wilsone.

Link to post
Share on other sites

Jedna mala digresija...

Ovaj 330cd je prelep auto, krcat opremom i u očigledno odličnom stanju, dobro očuvan i odlična prilika za nekoga ko ovakav auto želi i može da priušti. Cena je možda malo jača od realne, ali to ostavljam prodavcu i kupcu da odluče, što se mene tiče kad vidim ovako "skockanu" bembaru lice mi se refleksno razvlači u osmeh i osetim zadovoljstvo kao da je maltene moj auto u pitanju... :)

Ali zašto mora nečemu što je (bar naizgled) odličan auto dodati par neistina i tako baciti sumnju na celu stvar, barem u očima onog dela kupaca i potencijalnih mušterija koje se razumeju u tematiku? Zašto se ionako prelep auto jednostavno mora pokušati ukrasiti nekim veštačkim i tudjim perjem kad je i ovakav kakav je savršena prilika i kad mu nikakva reklama ne treba pored ovakvih slika? E to nikad neću moći da razumem, iako shvatam namere vlasnika da digne cenu autu time što će "uspinovati" u opis po neki "sci-fi" termin za koji ni on sam nije siguran šta znači, ali koji, eto, baš mora da upotrebi, kao da je ovom autu potrebno tudje perje...

Ovo kao prvo nije nikakav unikat već standardni Coupe sa "M" opremom, kao drugo nema ama baš nikakve veze sa tuning kućom Schnitzer, kao treće ne postoji nijedan "fabrički čipovan" model BMW-a tako da je to još jedna budalaština u opisu. I pored ovakvog auta kojem reklama teško da uopšte treba, vlasnik je jednostavno morao da slaže bar malo, tek da ne bude sve istinito. To je taj naš mentalitet, nema leka... :fool: :(

Vidis.. ja sam mom drugaru danas predlozio da menja za taj auto, i culi su se, i treba da se nadju.. medjutim, sad meni budi sumnju to na cega aludiras... da nije neki pajser, uvaljivac.. i nznm.sad dal da mu kazem ovo, na cega ni ja nisam obratio paznju, a odnosi se na tu provalu schnicer i sl.. P.S. PAZNJA!! Moram da napomenem, da kad je gledao BMW 116i M, sve dogovorio, doterao auto u bmw radulovic na proveru, i lik ga je sve vr.lagao.. dok ga posle 20 minuta nisu nazvali ljudi i rekli da su ispod tapacirunga jos ostali zastitni papiri posle farbanja, da auto uopste nema kompjuter, i da je verotno ceo prepakovan sa nekog drugog, jer je bio karamboliran,mislim da je to ovaj auto-http://www.polovniautomobili.com/oglas671314/bmw_116_m_sport_m1/

i to sve objasnjava cena koja je ista u odnosu na oglas dole, u kom je auto god.dana mladji i bez ove bogate ///M opreme..

Link to post
Share on other sites

nije on wilson.

i u pravu je. gde je tu snicer keve ti? nema ni sh od njega. al dobro... auto izgleda u fulu i do jaja je. a i cena je korektna za to godiste i opremu.

Link to post
Share on other sites

Pise da je covek prvi vlasnik tako da ne verujem da je preprodavac, jedino ako ga neko pozove i licno sazna nesto vise o njemu... Inace auto je brutalan ali ova kubikaza ubija, registracija kao jedna solidna kocka, da je 2.0d hahaah onda bi mnogo brze otisao :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Koga boli uvo koji je vlasnik, mozda je tamo kupljen od prvog, al je to ne bitno kad je ovako naizgled ocuvan.. Kubikaza mu je do jaja, ko hoce da vozi ovakav auto, i ima para za odrzavanje, nece mu biti problem da plati registraciju 60ak iljada i da sipa 10-15Lija na 100km.. Uostalom vecina nas sto vozi matore drotove, npr. potrosi njegovu registraciju za 2 meseca samo na gorivo..

Link to post
Share on other sites
' date='18 April 2011 - 03:51 PM' timestamp='1303133899' post='155725']

Ma kupe tako auto i prethodni vlasnik mu se nalupeta gluposti i sad je ovaj novi ubedjen da vozi unikat :)

haha unikat jer ga je samo on vozio :P prso covek

Link to post
Share on other sites

60-ak ili 90-ak??? Registracija je 96 000 za ovaj auto, i ok moguce da je mislio na prvi vlasnik u srbiji nisam o tome razmisljao :D i nije rec o potrosnji, nego samo o registraciji, ovi nasi lopovi ubise... Da je registracija za njega 30-40 000 ne bi bio problem pa i da trosi 20l :lol:

Link to post
Share on other sites

60-ak ili 90-ak??? Registracija je 96 000 za ovaj auto, i ok moguce da je mislio na prvi vlasnik u srbiji nisam o tome razmisljao :D i nije rec o potrosnji, nego samo o registraciji, ovi nasi lopovi ubise... Da je registracija za njega 30-40 000 ne bi bio problem pa i da trosi 20l :lol:

.. u pravu si, pogresio sam.. drug mi je platio 85.000din.za X5 '03.god. 3.0i, tako da jeste.. a jebes 500e vise u odnosu na 2.0, to je 1 redovan servis! :P

Link to post
Share on other sites