Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako spolja lepo izgleda...daj reci sta mu je,motor otiso,menjac?

Prekopiracu ti sta sam nap.na drugom f:KATASTROFA! Motor je u kurcu(kao samo zbog tog senzora), ne ide ni za k***c, moras da ga gasis-palis u voznji da bi malo bolje isao, onda, volan je presvlacen, a ceo auto farban(lik je pandur, po profesiji farbar,ocigledno los). Zvao sam prijatelja u Uzice da ga pitam za auto, kaze da je bio od njegovog drugara, uvezen iz Italije sa oko 80.000km, bio jako dobar, medjutim, zaneo ga na putu, zakucao se u kombi i sleteo u jarak. Ispred zadnjeg desnog tocka je krenula korozija ispod lose farbe, a lak se sa desne strane jako lepo ljusti!! Solje su farbane, jer je bio pomeren, odnosno, iscupan trap.. CUVAJTE SE! Mene najvise boli sto odem da pogledam PERFEKTAN, a on gori ne moze biti!! Zar ljudi mesaju perfektan-havarisan?!?! I zab.sam reci da nema air bag za vozaca..

Link to post
Share on other sites

Auto je prelep na oko, ja sam se par puta okretao za njim u gradu ali sam video poslednji put izbliza da desna strana ima neke fleke i iznad prednjeg i iznad zadnjeg ruba i malo je krivudav, kao kad ledena kisa po krovu napravi ona ulubljenja on to ima po vratima... Mada mozda to i nije taj auto ali ne verujem da postoje 2 petice sa istim felnama, ko zna... :) Znam gde stoji ova sto sam je vidjao pa cu da bacim pogled na tablice a mogu i da ga zagledam ako je to taj...

Link to post
Share on other sites

Auto je prelep na oko, ja sam se par puta okretao za njim u gradu ali sam video poslednji put izbliza da desna strana ima neke fleke i iznad prednjeg i iznad zadnjeg ruba i malo je krivudav, kao kad ledena kisa po krovu napravi ona ulubljenja on to ima po vratima... Mada mozda to i nije taj auto ali ne verujem da postoje 2 petice sa istim felnama, ko zna... :) Znam gde stoji ova sto sam je vidjao pa cu da bacim pogled na tablice a mogu i da ga zagledam ako je to taj...

ima jos jedna siva petica sa ovim felnama :D vozi je cocolo sa drugog foruma

Link to post
Share on other sites

ma svi su kada gledas oglase, perfektni u dobrom stanju, ful.. ja bi to sve streljao, gubljenje vremena nas kao kupaca, i sto je najgore pozoves ga on prica bajke odes ono krs a on se pravi mutav, "ne znam ja, ja sam ga tako kupio"..

Link to post
Share on other sites

Zanimljiv model... evo šta sam izguglao:

http://www.bmwmregistry.com/model_faq.php?id=10

lik sto je stavio oglas je izgleda obavesten i dobro upoznat sa cenama i sa karakteristikama doticnog auta,hmmmm... cudno, steta sto nije neki cikica ili neki sa sela koji nema pojma sta je s14 pa da misli da je 2.0 obican i da mu puno trosi jos neregistrovan,hehe,da je 2000e moglo bi da mu se spusti odmah 200.300e i da se ode po auto a ovako 3000e je malo puno..za svakog od nas.

Link to post
Share on other sites

Taxista sto je kupio moju peticu je sad prodaje jer dolazi zakon da ce moci da voze samo kola sa euro3 normom.. sad sam se cuo s njim, kaze da je prezadovoljan kolima, da je presao 20.000 od kad ga je kupio, i dosta ulozio u njega, mislim da ko ima kes, moze da prodje jeftinije, auto je stvarno fabrika, a vozis se ko gospodin covek! U oglasu je napravio gresku, stavio da je '91.godiste, jer u novoj saobracajnoj ne pise godiste, a pise kubikaza 1991, pa je permutovao.. Nemam nista od ovoga, to je moj bivsi auto, ali ko gleda e34, a ne trazi extremne performanse vec voli da uziva u zvuku sestaka i udobnosti, ovo je stvarno ful! http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/834441_BMW_520_1991_god

Link to post
Share on other sites

Taxista sto je kupio moju peticu je sad prodaje jer dolazi zakon da ce moci da voze samo kola sa euro3 normom.. sad sam se cuo s njim, kaze da je prezadovoljan kolima, da je presao 20.000 od kad ga je kupio, i dosta ulozio u njega, mislim da ko ima kes, moze da prodje jeftinije, auto je stvarno fabrika, a vozis se ko gospodin covek! U oglasu je napravio gresku, stavio da je '91.godiste, jer u novoj saobracajnoj ne pise godiste, a pise kubikaza 1991, pa je permutovao.. Nemam nista od ovoga, to je moj bivsi auto, ali ko gleda e34, a ne trazi extremne performanse vec voli da uziva u zvuku sestaka i udobnosti, ovo je stvarno ful! http://www.mojauto.r...MW_520_1991_god

standardna prica,a oni,taxisti,bi svi da ispostuju zakon i pre nego je donesen...:lol:

Link to post
Share on other sites

Poceo je lagano sa prodajom, to je bato BMW 20 godina star, ne ide to bas lako, znas i sam! :D

ma rekle mu kolege da je lud i da za te pare kupi francuza 2005g...nema od zakona za euro 3 jos dugo nista..nema sanse da ga proda za 3k..mozda 2k i to je pitanje..

Link to post
Share on other sites