Recommended Posts

Komentarisan je ovaj auto u jednoj od predhodnih stranica, a normalno da ne sme brze od 120, tj.sme, skoro 140, jer je tako po zakonu.. I mog strica je presretac u HR upecao, do duse samo sa 200, pretili, kenjali o interpolu i sranjima, i sa 100e resen problem, ta neka kazna, al i dalje ga pegla i tamo i svugde, tako da nema to veze sa zivotom moj prijatelju

sorry j didn't know...znam da nema veze ali auto je predobar za komentar nisam znao da je bio ranije tako da se izvinjavam. Mislim da je ovo jako jako redak primerak u srbiji.Inace zasluzuje paznje

Opa komsa prodaje M-a jes dobar nema dalje originalno sve na njemu. Nikada havarisan...Zasluzuje barem da se vidi... :) ovo je ona prica imam zelju zelja mi je mala...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam isao da gledam ovog is-a Sve u svemu ukratko nije los ali ima da se radi! Na oko izgleda da vredi te pare mozda cak i vise, ja sam mu onomad nudio 1.100 nije hteo da ga da(posle mi se javljao). Mislim da realno vredi 1100-1200.

Link to post
Share on other sites

Baš sam to sad hteo da pitam. Kakva je razlika između Compact-a i običnog? Npr. taj što je Mr. Bimmer postavio ( http://www.polovniautomobili.com/oglas1854768/bmw_320_compact/ ) i ovog http://www.polovniau...0_d_restayling/ ? Po specifikacijama su faktički isti, dakle isto gorivo, ista karoserija, isto godište, ista snaga a ovaj compact je mnogo jeftiniji, to mi nije jasno?

Link to post
Share on other sites

kompakt je nesto najruznije sto je bmw izbacio....

Link to post
Share on other sites

Što ovaj toliko dugo stoji na oglasima? Zna li ko šta o njemu? (poštovanje ukoliko je vlasnik član foruma i iyvinjavam se ako se već pisalo o ovom automobilu)

Zato sto je ne registrovana kanta.. gledao mi je drug iz Cacka taj auto, kaze da bukvalno ne stoji pravo, eto toliko.. a reg.nije nesto skupa, oko 400e cini mi se, a i prevod..

Link to post
Share on other sites

o Boze.. Kad vidim cena za kes 5000e, a u zameni 6500e, dodje mi da ga nazovem i polomim mu sve prste na rukama da ne kuca vise takve nebuloze!! Cena auta, je cena auta, mozes da spustis onoliko koliko mislis da je vredno prodati ga za kes, ili onoliko koliko ti je hitno, ali to, U ZAMENI SKUPLJI.. sta dobijamo time? Ko ja zovem coveka za 1 BMW, kaze on, a nee. nije cena 2800e, to je za kes, u zameni je 3500e.. Reko, dobro, moj pasat nije 2500, vec 4, hoces ti sad meni da doplatis??! I on kao ja sam neozbiljan.. pa ne, nego si ti zatupela debilcina, jebena resavska skola, prepisujes i smisljas text oglasa onako kako ga je napisalo 90% Srbije(utegnut, extra ocuvan, garaziran, cena u zameni veca). PUKO' SAM od takvih morona, foto shopiranih slika njihovih automobila koji su zapravo teske lomine, a ja se pre toga provozao iz Novog Sada do Smedereva za skoro resenu kombinaciju!

Link to post
Share on other sites